Speciální barvy, lazury, impregnace na dřevo

Speciální barvy, lazury a imprenace na dřevo, to je ochrana dřeva před vlivy počasí pomocí speciální barvy, impregnace a lazur. Je velmi důležitá, zvlášť, když dřevo je ještě ve styku s malými dětmi ve formě hraček. Nátěry, lazury, barvy, oleje musí být certifikovány pro použití na dětské hračky a zahradní domky. Při použití na nátěry a impregnace zahradních domků, chat a chatek tento faktor nehraje tak velkou roli. Námi uvedené speciální barvy, laky, a lazury na dřevo vodou ředitelné jsou kvalitní a hlavně české výroby.

Speciální lazurovací lak vodou ředitelný je určen především pro interiéry s vysokými nároky na hygienu a zdraví, jako jsou dětské hračky, jídelny, školy, nemocnice apod.

Další výhodou jsou impregnační hmoty a speciální barvy vodou ředitelné proto škůdcům, hmyzu a hnilobě v různých barevných odstínech. Oblíbené jsou značky Impranal a Lignofix a jsou díky mnoha letům zkušeností a dobrým výsledkům.

Lazurovací lak vodou ředitelný speciální

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Materiál
+
Rozměr
+
Vhodné od
+
zeme-puvodu
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 98
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 98

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).