Přístřešek na auto a garáže

Přístřešek na auto a garáže jsou vyráběny a montovány obvykle k rodinnému domu, chatě, zahradnímu domku nebo chalupě. K těmto stavbám musí dřevěný přístřešek esteticky zapadnout, jako kdyby tam byly odjakživa. Přístřešky na auto jsou vyrobeny pro 1 auto nebo pro 2 auta. Konstrukce je dřevěná. Využití přístřešku na auto může být víceúčelové např. k uložení dřeva, k posezení nebo jako sklad.

Dřevěné přístřešky na auto, garáže a jejich účel

Dřevěné přístřešky na auto a garáž slouží k zastřešení nebo zajištění auta proti povětří, to se vyplatí hlavně v zimě nebo před přímým sluncem. Přístřešek pro auto, včetně dřevěné garáže zajistí účel, estetiku a současně i funkčnost. Montované dřevěné přístřešky na auto a garáže jsou dodávány v dílech a vlastní montáž je velmi rychlá, vyplatí se v každém případě. Lze využít též jako sklad materiálu, nářadí nebo k posezení a pohoštění, jsou univerzální. Umístit je lze u chalupy, chaty, rodinného domu, ale také u zahradního domku. Pod přístřeškem lze si udělat letní kuchyň nebo také letní posezení.

 

Pro přístřešek na auto využijte možnost odborné montáže na klíč

Pokud si nejste sestavením přístřešku na auto jisti, můžete využít odborné montáže od výrobce. Cena montáže dřevěného přístřešku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici přístřešku. Cenu za profesionální sestavení přístřešku na auto naleznete v souvisejících produktech.

Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku na montáž a sestavení dřevěného přístřešku na auto.

Kromě sestavení přístřešku na auto vám můžeme nabídnout na uložení dřeva nebo k posezení.Montáž ůže být provedena na zemní vruty bayos, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
_specialni_doprava
+
Materiál
+
Obsah
+
Plocha střechy
+
Plocha uvnitř
+
Podklad střešní krytiny
+
Podlaha
+
použ. materiál
+
Použité hranoly
+
Použitý materiál
+
Rozměr
+
Rozměr dveří
+
Rozměr okna
+
Rozměr vnější
+
Rozměr základu
+
Rozměry
+
střecha
+
střešní krytina
+
Síla materiálu
+
Tloustka
+
Tloušťka dřeva
+
Tloušťka stěny
+
Tloušťka střechy
+
Typ okna
+
Vnitřní rozměr
+
Vnější rozměr
+
Výplň okna
+
Výrobce
+
Výška
+
Výška hřebene
+
Výška stěny
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 33
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 33

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).