Přístřešek na auto, dřevěná garáž

Přístřešek na auto, dřevěná garáž je zastřešení auta, jsou vyráběny a montovány obvykle k rodinnému domu, na chatu, zahradnímu domku nebo na chalupu. K těmto dřevěným stavbám musí dřevěný přístřešek na auto esteticky zapadnout, jako kdyby tam byl odjakživa. Přístřešky na auto jsou vyrobeny pro 1 nebo pro 2 auta.

Konstrukce je dřevěná.

Dřevěný přístřešek na auto, dřevěná garáž a jejich účel a využití

Dřevěný přístřešek na auto a dřevěná garáž slouží k zastřešení nebo zajištění auta proti povětří, to se vyplatí hlavně v zimě nebo před přímým sluncem. Přístřešek na auto, včetně dřevěné garáže zajistí účel, estetiku a současně i funkčnost této dřevostavby.

Montovaný dřevěný přístřešek na auto a dřevěná garáž jsou dodávány v dílech a vlastní montáž je velmi rychlá, vyplatí se v každém případě. Lze využít též jako sklad materiálu, nářadí nebo k posezení a pohoštění, jsou univerzální. Umístit je lze na chalupu, chatu, rodinného domu, ale také u zahradního domku. Využití dřevěného přístřešku, garáže a zastřešení auta může být víceúčelové např. k uložení dřeva, k posezení nebo jako sklad nářadí a materiálu. Pod přístřeškem lze si udělat letní kuchyň nebo také letní posezení.

Využijte možnost odborné montáže garáže a přístřešku na klíč

Pokud si nejste sestavením přístřešku na auto jisti, můžete využít odborné montáže od výrobce. Cena montáže dřevěného přístřešku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici přístřešku. Cenu za profesionální sestavení přístřešku na auto naleznete v souvisejících produktech. Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku na montáž a sestavení dřevěného přístřešku nebo zastřešení auta.

Kromě sestavení přístřešku na auto nebo zastřešení auta vám můžeme nabídnout na uložení dřeva nebo k posezení.Montáž ůže být provedena na zemní vruty bayos, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Přístřešek na auto je zastřešení auta Dřevěná garáž s úložným prostorem

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Tloušťka palubek
+
Typ okna
+
Vnější rozměr
+
Rozměr okna
+
Rozměr dveří
+
Plocha střechy
+
Plocha uvnitř
+
Počet oken
+
Podlaha
+
Tloušťka stěny
+
Tloušťka dřeva
+
Tloušťka
+
Výplň okna
+
Rozměr základu
+
Použ. materiál
+
Síla materiálu
+
Rozměr vnitřní
+
Obsah
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Výška
+
_specialni_doprava
+
Výrobce
+
Vnitřní rozměr
+
Váha
+
Povrchová úprava
+
Střecha
+
Střešní krytina
+
Podklad střešní krytiny
+
Použité hranoly
+
Tloušťka střechy
+
Výška hřebene
+
Výška stěny
+
Rozměr
+
Záruka
+
Použitý materiál
+
Rozměr vnější
+
Materiál
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 33
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 33

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).