Přístřešek na auto, dřevěná garáž

Přístřešek na auto, dřevěná garáž je zastřešení auta, jsou vyráběny a montovány obvykle k rodinnému domu, na chatu, zahradnímu domku nebo na chalupu. K těmto dřevěným stavbám musí dřevěný přístřešek na auto esteticky zapadnout, jako kdyby tam byl odjakživa. Přístřešky na auto jsou vyrobeny pro 1 nebo pro 2 auta.

Konstrukce je dřevěná.

Dřevěné přístřešky na auto, dřevěná garáž a jejich účel a využití

Dřevěné přístřešky na auto a dřevěná garáž slouží k zastřešení nebo zajištění auta proti povětří, to se vyplatí hlavně v zimě nebo před přímým sluncem. Přístřešek na auto, včetně dřevěné garáže zajistí účel, estetiku a současně i funkčnost této dřevostavby.

Montované dřevěné přístřešky na auto a dřevěná garáž jsou dodávány v dílech a vlastní montáž je velmi rychlá, vyplatí se v každém případě. Lze využít též jako sklad materiálu, nářadí nebo k posezení a pohoštění, jsou univerzální. Umístit je lze na chalupu, chatu, rodinného domu, ale také u zahradního domku. Využití dřevěného přístřešku, garáže a zastřešení auta může být víceúčelové např. k uložení dřeva, k posezení nebo jako sklad nářadí a materiálu. Pod přístřeškem lze si udělat letní kuchyň nebo také letní posezení.

Využijte možnost odborné montáže na klíč

Pokud si nejste sestavením přístřešku na auto jisti, můžete využít odborné montáže od výrobce. Cena montáže dřevěného přístřešku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici přístřešku. Cenu za profesionální sestavení přístřešku na auto naleznete v souvisejících produktech. Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku na montáž a sestavení dřevěného přístřešku nebo zastřešení auta.

Kromě sestavení přístřešku na auto nebo zastřešení auta vám můžeme nabídnout na uložení dřeva nebo k posezení.Montáž ůže být provedena na zemní vruty bayos, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Přístřešek na auto je zastřešení auta Dřevěná garáž s úložným prostorem

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Výrobce
+
Materiál
+
střecha
+
střešní krytina
+
Vnitřní rozměr
+
Výška
+
_specialni_doprava
+
Podklad střešní krytiny
+
Použité hranoly
+
Použitý materiál
+
Rozměr vnější
+
Rozměr
+
Tloušťka střechy
+
Výška hřebene
+
Výška stěny
+
Podlaha
+
Tloušťka stěny
+
Vnější rozměr
+
Síla materiálu
+
Plocha uvnitř
+
Rozměr dveří
+
Rozměr okna
+
Obsah
+
použ. materiál
+
Rozměr základu
+
Rozměry
+
Tloušťka dřeva
+
Typ okna
+
Tloustka
+
Plocha střechy
+
Výplň okna
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 31
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 31

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).