Úložné boxy, skříňky na zahradu, terasu, k bazénu

Úložné boxy a skříňky zahradní je odpověď na otázku "Jak a kam to vše přehledně uložit a odkládat?". Velmi často se majitelům zahrad, terasy, bazénů a vyznavačům grilování stává, kam a jak uložit nádobí, nápoje, hračky a nutné pomůcky a přípravky, k tomu právě slouží úložné zahradní boxy. 

Úložný box praktický Úložná skříňka ke grilu - zahradní

Pokud něco děláme, tak chceme mít všechno pěkně pohromadě a po ruce v úložném boxu. Většinou se jedná o věci ke stolování od skleniček, talířů a přípravě jídel a nápojů, ale také různé čistící a dezinfekční prostředky, polštářky a mnoho dalšího. Ke grilování je zase potřeba dřevěné uhlí, oleje, koření, servírovací prkénka a dalo by se pokračovat. Nesmí se zapomenout ani na drobné nářadí k údržbě.

 

Problém řeší úložné zahradní boxy a skříňky

Úložné boxy a zahradní skříňky, je to zahradní nábytek k bazénu nebo na větší balkóny a terasy, slouží k ukládání a odkládání jídelních a stravovacích potřeb k servírování jídel a pokrmů od snídaně přes svačiny, obědy a večeře nebo při posezení s kamarády nebo přáteli. Tyto boxy jsou velmi estetickou a praktickou záležitostí, kterou ocení všichni obsluhující a obsluhovaní. V boxech najdete osvěžení, něco na zub, příbory a prostírání. Velmi dobře lze úložný box využít při grilování nebo pořádání párty. Kdo chce,může jej využít i na odkládání různého nářadí nebo hračky pro děti..

 

Provedení a vzhled úložných boxů

Dnešní a moderní úložné boxy a také skříňky jsou řešeny, aby splňovaly funkci uložení a také estetiku. Jedná se hlavně o kovové boxy a skříňky, které mají klasické zavírání pomocí dvířek, roletové nebo když je box řešen jako truhla má zavírání a otevírání víka tlakovou plynovou pružinou. Povrchová úprava je řešena vypalovaným polyamidovým lakem v barvách křemen, bronzová, šedá a stříbrná metalíza. Vnitřek je šedo bílý. Většina boxů a skříněk je zamykatelná. K dispozici jsou i plastové boxy, Objemy boxů a skřínek jsou od 80 do 900 litrů.

 

Údržba a záruka úložných boxů a skříněk

Vzhledem k profesionální povrchové úpravě kovových boxů a skříněk, žárovému pozinkování a lakování je ůdržba prakticky nulová a je poskytnuta rakouským výrobcem záruka 20 let. Samozřejmě je nutná běžná údržba jako otřít povrch od nečistot v případě nehody nebo při běžném používání, například při grilování nebo vylití opalovacího oleje nebo krému.

U plastových boxů je držba obdobná jako u kovových za použití běžných čistících prostředků.

Můžeme na závěr říci, že pořídit si úložný box nebo skříňku je dobrá volba a vyřeší spoustu starostí a problémů,

 

 

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Výrobce
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 66
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 66

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).