Zahradní úložný box a skříňka

Zahradní úložný box a skříňka je určen na uložení nářadí, nádobí, zahradnické potřeby, ke grilu, přehledný venkovní uložný prostor. Zahradní box a skříňka bývají plastové nebo plechové. Majitelé zahrady, terasy, bazénu, balkonu a vyznavači grilování tím řeší uložení nádobí. Úložný box využijete na potraviny, příbory, skleničky, nápoje, hračky a nutné nářadí a čistící přípravky, k tomu právě slouží zahradní úložný box nebo skříňka venkovní. 

Zahradní úložný box Zahradní venkovní skříňka

Pokud něco děláme, tak chceme mít všechno pěkně pohromadě a po ruce v zahradním úložném boxu. Většinou se jedná o stolování, uložení skleniček, příborů, talířů a přípravu jídel a nápojů, ale také různé čistící a dezinfekční prostředky, polštářky, polstry a mnoho dalšího. Ke grilování lze úložný box využít na uložení dřevěného uhlí, oleje, koření, servírovací prkénka, kuchyňské vybavení. Nesmí se zapomenout ani na drobné nářadí k údržbě grilu nebo bazénu.

 

Problém řeší zahradní box a venkovní skříňka

Úložné boxy a zahradní venkovní skříňky, je to zahradní nábytek k bazénu nebo na větší balkóny a terasy, slouží k ukládání a odkládání jídelních a stravovacích potřeb k servírování jídel a pokrmů od snídaně přes svačiny, obědy a večeře nebo při posezení s kamarády nebo přáteli. Tyto boxy jsou velmi estetickou a praktickou záležitostí, kterou ocení všichni obsluhující a obsluhovaní. V boxech najdete osvěžení, něco na zub, příbory a prostírání. Velmi dobře lze úložný box využít při grilování nebo pořádání zahradní párty. Kdo chce, může box či zahradní skříňku využít i na odkládání různého nářadí v garáži nebo místo na hračky pro děti.

Provedení a vzhled úložných boxů a skříňky

Dnešní moderní úložné boxy a také skříňky jsou řešeny, aby splňovaly funkci uložení a také estetický vzhled. Jedná se hlavně o kovové a plastové boxy a skříňky, které mají klasické zavírání pomocí dvířek, roletové nebo když je box řešen jako truhla má zavírání a otevírání víka tlakovou plynovou pružinou. Povrchová úprava kovových boxů je řešena vypalovaným polyamidovým lakem v barvách křemen, bronzová, šedá a stříbrná metalíza. Vnitřek je šedo bílý. Většina zahradních boxů a skříněk je zamykatelná. K dispozici jsou i plastové boxy, Objemy boxů a skřínek jsou od 80 do 900 litrů.

 

Údržba, záruka úložných boxů a skříněk

Vzhledem k profesionální povrchové úpravě kovových boxů a skříněk, žárovému pozinkování a lakování je ůdržba prakticky nulová a je poskytnuta rakouským výrobcem Biohort záruka 20 let. Samozřejmě je nutná běžná údržba jako otřít povrch od nečistot v případě nehody nebo při běžném používání, například při grilování nebo vylití opalovacího oleje nebo krému.

U plastových boxů je údržba obdobná jako u kovových za použití běžných čistících prostředků. Můžeme na závěr říci, že pořídit si zahradní úložný box nebo venkovní skříňku je dobrá volba a vyřeší spoustu starostí a problémů.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
Délka
+
Nosnost
+
zastavena_plocha
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Výrobce
+
Materiál
+
Šířka
+
Váha
+
Výška
+
Barva
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 129
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 129

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).