Dětské hřiště na zahradu zahradní venkovní

Dětské hřiště na zahradu venkovní, zahradní, dřevěné a pohybové hry pro děti - vývoj dítěte a využívat dětské dřevěné herní prvky na zahradu, pro dětské hřiště houpačka, se skluzavkou je opravdu žádoucí vzhledem k fyzickému, sociálnímu a také duševnímu vývoji. To je venkovní dětské hřiště.

Venkovní dětské herní pohybové prvky na zahradu pro děti a pro dětské hřiště je již standartem v mateřských školách, lesních školkách, dětský zábavní park a centrum bez herních prvků na dětském hřišti nemůže existovat.

Občas se stane, že dítě přijde domů z dětského hřiště s odřeným kolenem nebo loktem, ale přiznejme si, že je to absolutně u dětí nonormální. Nesmí se ale stát vážné úrazy, které by mohly být zapříčiněny vadnou konstrukcí nebo montáží herních prvků na dětském hřišti.

Dětské hřiště a vývoj dítěte

Dětské hřiště a vývoj dítěte na dětském hřišti probíhá fyzicky a komunikací dětí navzájem, musí se přece nějak dohodnout, kdo se sklouzne nebo zhoupne první a kdo poslední a někdy se stává kdo se nesklouzne vůbec. I tento moment v dětském věku na dětském hřišti je velmi důležitý, dítě se musí prosadit. V dospělém věku jako když najde.

Dětem pro radost a zdravý tělesný a duševní vývoj dítěte

Dětem pro radost a zdravý tělesný vývoj dítěte slouží dětské hřiště a pohybové hry pro děti, to je základ. Z dětství si všichni dobře pamatujeme dětské hřiště. Naše děti ke svému životu a rozvoji potřebují nutně dětské hřiště. Dělá jim to radost, zajišťuje pohybovou aktivitu a také rozvíjí s ostatními dětmi svůj sociální postoj a cítění.

Toto hřiště na zahradu musí obsahovat skluzavky v kombinaci s dětskými domky nebo domečky a samozřejmě houpačkami. Velmi často je nedílnou součástí dětského hřiště dětský zahradní nábytek pro kluky zahradní dílna nebo pro holky dětská kluchyň, další možností dětského zahradního nábytku jsou lavice se stoly - piknikové sestavy.

Dětské hřiště a školní zahrada, vývoj dítěte 

 

Může se jednat o variantu umístění v parku, u školy nebo v nějakém sportovním areálu. Obyčejně se jedná o využití jako sportovní. Dětské hřiště je tak trochu jiná kategorie, kde se pohybují děti zpravidla ve věku od 2 do 15 let, ale ani starší děti nejsou výjimkou. Je to místo, kde tyto děti najdou lákavé atrakce jako se pohoupat na houpačkách, vyřádit se a rozvíjet svou pohybovou motoriku na různých průlezkách, skluzavkách, houpačkách nebo na workoutovém hřišti.

Bezpečnost na dětském hřišti

Vždy musí platit absolutní bezpečnost na dětském hřištiMy rodiče nebo učitelé v mateřské škole musíme dbát především na bezpečnost, protože malé děti tento faktor při svých pohybových aktivitách poněkud přehlíží. MŠ – mateřské školy mají dětské hřiště se zahradními prvky prakticky vždy, které musí splňovat požadavky dle normy ČSN EN 1176.

Komu je určeno zahradní hřiště pro děti

Dětské zahradní hřiště je určeno pro obce, hotely, penziony a turistická zařízení velmi často si zřizují dětské hřiště na zahradu, do parku nebo jen tak na zelené prostranství, což je spojení příjemné s užitečným. Pokud vlastníte větší zahradu nebo zelené prostranství a máte děti, tak můžete si nechat zhotovit též dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami, průlezkami, pískovištěm a dětským zahradním domkem. Tyto prvky na soukromé dětské hřiště musí splňovat minimálně kritéria dle ČSN EN 71 z důvodu bezpečnosti a zdraví dětí.

Zobrazit více
Zobrazit víceZobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Barva
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Celková hmotnost (bez obalu)
+
Celková výška
+
Certifikát shody s normou
+
Dopadová výška
+
dostu
+
Dostupnost náhradních dílů
+
Délka
+
Hmotnost stavby
+
Kotvení
+
Materiál
+
Nosnost/max. zatížení
+
Nutný volný prostor
+
Podklad
+
Podlaha
+
Použitý materiál
+
Povrchová úprava
+
Počet uživatelů
+
Počet uživatelů max.
+
Rozměr
+
Rozměr sestavy
+
střecha
+
Tloušťka palubek
+
Ukotvení
+
Velikost bezpečnostních zón
+
Vhodné od
+
Vhodné pro
+
Váha
+
Výrobce
+
Výška
+
Výška plošiny
+
Výška sestavy
+
zeme-puvodu
+
Značka
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 119
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 119

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).