Dětské hřiště nejen pro školy a obce

Pobyt dětí na dětském hřišti a využívat herní prvky je opravdu žádoucí vzhledem k fyzickému, sociálnímu a také duševnímu rozvoji. Občas se stane, že dítě přijde domů z dětského hřiště s odřeným kolenem nebo loktem, ale přiznejme si, že je to absolutně u dětí nonormální. Nesmí se ale stát vážné úrazy, které by mohly být zapříčiněny vadnou konstrukcí nebo montáží herních prvků na dětském hřišti.

Dětské hřiště a sociální rozvoj

Sociální rozvoj dětí na dětském hřišti probíhá komunikací dětí navzájem, musí se přece nějak dohodnout kdo se sklouzne nebo zhoupne první a kdo poslední a někdy se stává kdo se nesklouzne vůbec. I tento moment v dětském věku je velmi důležitý, dítě se musí prosadit. V dospělém věku jako když najde.

Dětské hřiště dětem pro radost a zdravý tělesný vývoj

Ze svého dětství si všichni dobře pamatujeme dětské hřiště. Naše děti ke svému životu a rozvoji potřebují nutně dětské hřiště. Dělá jim to radost, zajišťuje pohybovou aktivitu a také rozvíjí s ostatními dětmi svůj sociální postoj a cítění. Toto hřiště musí obsahovat skluzavky v kombinaci s dětskými domky nebo domečky a houpačkami. Vždy ale musí platit absolutní bezpečnost. Může se jednat o variantu umístění v parku, u školy nebo v nějakém sportovním areálu. Obyčejně se jedná o využití jako sportovní. Dětské hřiště je tak trochu jiná kategorie, kde se pohybují děti zpravidla ve věku od 2 do 15 let, ale ani starší děti nejsou výjimkou. Je to místo, kde tyto děti najdou pro ně lákavé atrakce jako se pohoupat na houpačkách, vyřádit se a rozvíjet svou pohybovou motoriku na různých průlezkách, skluzavkách, houpačkách nebo na workoutovém hřišti. My rodiče musíme ale dbát především na bezpečnost, protože malé děti tento faktor při svých pohybových aktivitách poněkud přehlíží. MŠ – mateřské školy mají dětské hřiště se zahradními prvky prakticky vždy. Obce, hotely, penziony a turistická zařízení velmi často si zřizují dětské hřiště na zahradu, do parku nebo jen tak na zelené prostranství, což je spojení příjemné s užitečným.

Zobrazit více
Zobrazit víceZobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Barva
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Celková hmotnost (bez obalu)
+
Celková výška
+
Certifikát shody s normou
+
Dopadová výška
+
dostu
+
Dostupnost náhradních dílů
+
Délka
+
Hmotnost stavby
+
Kotvení
+
Materiál
+
Nosnost/max. zatížení
+
Nutný volný prostor
+
Podklad
+
Podlaha
+
Použitý materiál
+
Povrchová úprava
+
Počet uživatelů
+
Počet uživatelů max.
+
Rozměr
+
Rozměr sestavy
+
střecha
+
Tloušťka palubek
+
Ukotvení
+
Velikost bezpečnostních zón
+
Vhodné od
+
Vhodné pro
+
Váha
+
Výrobce
+
Výška
+
Výška plošiny
+
Výška sestavy
+
zeme-puvodu
+
Značka
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 126
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 126

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).