Dětské hřiště na zahradu zahradní venkovní

Dětské hřiště na zahradu venkovní, zahradní, dřevěné a pohybové hry pro děti - vývoj dítěte a využívat dětské dřevěné herní prvky na zahradu. Na dětské hřiště patří houpačka, se skluzavkou, je opravdu žádoucí vzhledem k fyzickému, sociálnímu a také duševnímu vývoji. To je venkovní dětské hřiště.

Venkovní dětské herní pohybové prvky na zahradu pro děti je již standartem v mateřských školách, lesních školkách, dětský zábavní park a centrum bez herních prvků na dětském hřišti nemůže existovat.

Občas se stane, že dítě přijde domů s odřeným kolenem nebo loktem, ale přiznejme si, že je to absolutně u dětí normální. Nesmí se ale stát vážné úrazy, které by mohly být zapříčiněny vadnou konstrukcí nebo montáží herních prvků na dětském hřišti.

Dětské hřiště a vývoj dítěte

Vývoj dítěte na dětském hřišti probíhá fyzicky a komunikací dětí navzájem, musí se přece nějak dohodnout, kdo se sklouzne nebo zhoupne první a kdo poslední a někdy se stává kdo se nesklouzne vůbec. I tento moment v dětském věku je velmi důležitý, dítě se musí prosadit. V dospělém věku jako když najde.

Dětem pro radost a zdravý tělesný a duševní vývoj dítěte

Dětem pro radost a zdravý tělesný vývoj dítěte slouží pohybové hry pro děti, to je základ. Z dětství si všichni dobře pamatujeme dětské hřiště. Naše děti ke svému životu a tělwsnému a duševnímu rozvoji potřebují nutně dětské hřiště. Dělá jim to radost, zajišťuje pohybovou aktivitu a také rozvíjí s ostatními dětmi svůj sociální postoj a cítění.

Toto hřiště na zahradu musí obsahovat skluzavky v kombinaci s dětskými domky nebo domečky a samozřejmě houpačkami. Velmi často je nedílnou součástí dětského hřiště dětský zahradní nábytek pro kluky zahradní dílna nebo pro holky dětská kuchyň, další možností dětského zahradního nábytku jsou lavice se stoly - piknikové sestavy, židličky a stolky.

Dětské hřiště a školní zahrada, vývoj dítěte 

 

Může se jednat o variantu umístění v parku, u školy nebo v nějakém sportovním areálu. Obyčejně se jedná o využití jako sportovní. Dětské hřiště je tak trochu jiná kategorie, kde se pohybují děti zpravidla ve věku od 2 do 15 let, ale ani starší děti nejsou výjimkou. Je to místo, kde tyto děti najdou lákavé atrakce jako se pohoupat na houpačkách, vyřádit se a rozvíjet svou pohybovou motoriku na různých průlezkách, skluzavkách, houpačkách nebo na workoutovém hřišti.

Bezpečnost na dětském hřišti

Vždy musí platit absolutní bezpečnost na dětském hřištiMy rodiče nebo učitelé v mateřské škole musíme dbát především na bezpečnost, protože malé děti tento faktor při svých pohybových aktivitách poněkud přehlíží. MŠ – mateřské školy mají dětské hřiště se zahradními prvky prakticky vždy, které musí splňovat požadavky dle normy ČSN EN 1176. Dle této normy musí MŠ a veřejné hřiště mít provedenou 1x/rok pravidelnou revizi.

Komu je určeno zahradní hřiště pro děti

Dětské zahradní hřiště je určeno pro obce, hotely, penziony a turistická zařízení, velmi často si zřizují dětské hřiště na zahradu, do parku nebo jen tak na zelené prostranství, neboli veřejná dětská hřiště,což je spojení příjemné s užitečným. Pokud vlastníte větší zahradu nebo zelené prostranství a máte děti,  tak můžete si nechat zhotovit též dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami, průlezkami, pískovištěm a dětským zahradním domkem. Tyto prvky na soukromé dětské hřiště musí splňovat minimálně kritéria dle ČSN EN 71 z důvodu bezpečnosti a zdraví dětí.

Zobrazit více
Zobrazit víceZobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
zeme-puvodu
+
Kotvení
+
Rozměr
+
Váha
+
Vhodné pro
+
Barva
+
Vhodné od
+
Nosnost/max. zatížení
+
Povrchová úprava
+
Výrobce
+
Certifikát shody s normou
+
Celková hmotnost (bez obalu)
+
dostu
+
Počet uživatelů max.
+
Použitý materiál
+
Podklad
+
Ukotvení
+
Délka
+
Dostupnost náhradních dílů
+
Počet uživatelů
+
Šířka
+
Velikost bezpečnostních zón
+
Výška
+
střecha
+
Hmotnost stavby
+
Nutný volný prostor
+
Rozměr sestavy
+
Tloušťka palubek
+
Výška plošiny
+
Výška sestavy
+
Značka
+
Podlaha
+
Celková výška
+
Dopadová výška
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 117
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 117

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).