Zahradní domek a altán, pergola - výroba a prodej

Zdražování materiálu, energií jako důsledek ruské agrese na Ukrajině

V roce 2022 probíhá neustálé a průběžné zvyšování cen vstupního materiálu a energií v důsledku ruské agrese na Ukrajině. Tento fakt se bude následně promítat do cen zahradních prvků a dětského hřiště. Ceny výrobků již prakticky nelze předem stanovit, neboť se každý týden zvyšují. Pokud můžete a máte finanční prostředky, tak raději moc neváhejte. Není to byznys marketing tah, ale tvrdá realita.

 

Zahradní domky, altány a pergoly - výrobci a prodejci v České republice

Je celá řada výrobců, prodejců a dodavatelů zahradních domků, altánů a pergol. U všech je vidět nápaditost a snaha o originalitu. Níže je uvedeno několik firem, které se zabývají jejich výrobou a prodejem. Hlavním důvodem nákupu zahradních domků, altánů a pergol je uspokojení potřeb na uložení nářadí a  zahradnických potřeb a také možnost příjemně posedět nebo odpočívat s rodinou nebo přáteli. Kupujícími jsou hlavně fyzické osoby, které umisťují zahradní domky, altán nebo pergolu na svou zahradu, případně jako přístavek k rodinnému domu.

Jinou možností využití zahradního domku, altánu nebo pergoly může být u sportovního hřiště, u bufetu nebo všude tam, kde je potřeba uložit nářadí nebo vytvořit prostředí k posezení například u grilování nebo u piva.

Zahradní domky altány pergoly.cz, Blížňovice  Rozhodnout se koupit zahradní domek, domek na nářadí, altán nebo pergolu, to chvilku trvá. Obchod nabízí dřevěné, plastové a kovové zahradní domky nebo domky na nářadí, rovněž tak i zahradní altán a pergolu. V nabídce je široký výběr dle materiálu a velikosti. Doporučujeme.

Petr Chmelík Trutnov  Výroba a prodej zahradních domků, domečků, zahradních altánů a pergol. Dále nabízíme garážová stání a vše co je spojeno ze zahradou.

Truhlářství Mareček, Brno a okolí Zakázková výroba dřevěných zahradních domků , pergoly a ploty. Bezpečná konstrukce z kvalitního dřeva a precizní zhotovení.  Dřevěný zahradní domek vám smontujeme. Primárně: Brno a širší okolí. Kontaktujte nás za účelem nezávazného nacenění.

Výroba zahradních domků Benešov Na zahradě skoro u každého domu má své místo zahradní domek. Tyto zahradní domky mohou mít různá využití. Poslouží vám k úschově zahradního nářadí, motorky, jízdních kol, dětských hraček na zahradu nebo jako úložiště zahradního nábytku či nezbytně nutné sekačky. Využití je zcela na vaší volbě. Dřevěné zahradní domky zpravidla vyrábíme ze smrkového dřeva, které vám zajistí dlouhou životnost.

F. Konrád s.r.o. Chomutov Vyrábíme velmi oblíbené a žádané zahradní domky, altány a pergoly ve standardním provedení. Postupem času se konstrukce domků výrazně změnila a především zpevňovala, přičemž prodejní ceny se nám daří v mezích možností držet na přijatelné úrovni. Střešní konstrukce domků je řešena příhradovými vazníky a výztuhy stěnových prvků jsou velmi masivní. Pro výrobu domků je používáno výběrové smrkové řezivo. 

Jandadesign Skuteč Naše zahradní chaty, pergoly a garáže jsou vyráběny z kvalitního smrkového nebo borového dřeva ošetřeného voskovou, impregnační, vodoodpudivou lazurou, která zajistí chatě dlouhou životnost. Rámy zahradních chat jsou naimpregnovány proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Zahradní chaty se hodí jak pro uskladnění vašeho zahradního náčiní, tak hlavně především pro letní ale i podzimní obývání. 

DELTA Svratka s. r. o. Vysočina V nabídce naší firmy najdete dřevěné chaty a zahradní domky, zahradní pergoly a krytá posezení, zahradní altány, přístřešek na auto, ale i prodejní stánky.

Stolárna Santo, a.s. Hranice Zahradní domky vyrábíme ve 3 základních provedeních a rozměrech. Tyto jsou přizpůsobeny přáním a požadavkům na vnitřní uspořádání - kuchyň, koupelna, WC, podkroví nebo bez podkroví.

Truhlářství Vacek Hořice Naše firma se zabývá výrobou pergol, altánů, zahradních domků a jiných drobných dřevostaveb. Tyto stavby provádíme tak, že si stavbu u zákazníka zaměříme a zakraslíme podle požadavků zákazníka. Poté celou stavbu u nás na firmě připravíme do co nejhotovější fáze a až poté ji vezeme na montáž k zákazníkovy.

Ekoflam TRADE s.r.o. Broumov Prodej zahradních domků, zahradního nábytku a skleníků

Vladeko, spol. s r.o. Tachlovice Naše firma nabízí unikátní zakázkovou výrobu zahradních domků a altánů šitou na míru přesně podle vašich přání a představ. Protože vlastníme truhlářskou dílnu a disponujeme týmem zručných truhlářů, jsme schopni realizovat prakticky jakýkoliv návrh. V minulosti jsme vyrobili například zahradní altánky s bohatě zdobenými mřížemi, domek s finskou saunou, víceposchoďové zahradní domky či altánek s věžičkou a jiné zajímavé dřevostavby.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).