Dětské hřiště - výrobci a prodejci

Dětské hřiště - výrobci a prodejci v České republice

Existuje celá řada výrobců, prodejců a dodavatelů dětských hřišť pro soukromý a veřejný sektor. U všech je vidět kreativita a snaha o originalitu. Níže je uvedeno několik firem, které se zabývají jejich prodejem. Hlavním důvodem nákupu dětského hřiště a jeho prvků jako houpačky, skluzavky, dětské zahradní domečky, pískoviště je uspokojení potřeb dětí. Kupujícími jsou hlavně obce, hotely, penziony a mateřské školy, ale také fyzické osoby, které umisťují dětské hřiště na svou zahradu.

 

Zahradní prvky.cz, Blížňovice Dětské hřiště pro rozvoj dětí je velmi důležité díky pohybu, který přináší pro něj radost a potěšení ze hry, dále fyzický rozvoj a v neposlední řadě vývoj sociální, protože velmi často dítě není na dětském hřišti samo a proto musí s ostatními dětmi komunikovat a spolupracovat. K tělesnému a fyzickému rozvoji napomáhá pohybová aktivita dětí na dětském hřišti, když používají různé herní prvky jako skluzavky, průlezky, houpačky, pískoviště, šplhadla a workoutové sety.

 

Dřevovýroba František Smitka, Radnice Kovová dětská hřiště jsou především díky své robustní konstrukci bezpečná a je zajištěna trvanlivost a stálost materiálů. Dřevěná dětská hřiště jsou také odolná vůči zimně a povětrnostním vlivům a proto je nemusíte schovávat před nepříznivým počasím. Naše výrobky jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem. Tyto certifikáty vypovídají o kvalitě, s jakou jsou naše dětská hřiště pro vás vyráběna a montována.

 

HEROLD - Dětský svět a zahrada, s.r.o., Kutná Hora Najdete zde dětské hřiště, zaujme Vás trampolína, dětský domeček, ale také houpačky nebo hračky do bytu. Téměř v každém městě nebo vesnici dnes najdete dětské hřiště, kde se můžou vaše děti vyřádit. Máte ale čas tam s nimi chodit? Podívejte se na naši nabídku dětského zboží a uvidíte, že jsou i jiné alternativy.

 

B plus P spol. s r.o., Červený Kostelec Postupem času jsme naši nabídku rozšířili o vybavení dětských hřišť a sportovních ploch. Spolupracujeme s předními tuzemskými i zahraničními výrobci. Zajišťujeme prodej produktů, následnou montáž, záruční a pozáruční servis.

 

Marimex, Praha 4 Všechna dětská hřiště i doplňky splňují normy EN 71 Bezpečnosti hraček. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z robustního plastu, odolného kovu a kvalitního borovicového dřeva, které je povrchově ošetřeno proti nepříznivým vlivům počasí.

 

Berger - Huck s.r.o., Horní Jelení Hledáte vybavení pro dětské lanové hřiště, které bude rozvíjet dovednosti dětí a bude zábavné? Vyrábíme lanové houpačky, lanové pyramidy, lanové prolézačky, trampolíny nebo síťové mosty a tunely. Výhodou lanových hřišť Huck je maximální bezpečnost, česko-německá kvalita, výroba dětských hřišť dle EN 1176 s certifikací TÜV.

 

Tomáš Hlavatý, Pardubice Při výrobě a následné montáži je postupováno v souladu s normami ČSN EN 71-8 (pro privátní užití) nebo ČSN EN 1176 (veřejná prostranství), které zaručují maximální bezpečnost pro Vaše děti.

 

ZahradaVesele.cz Tomáš Nekvinda, Kutná hora Co od nás můžete čekat? Osobní přístup, rádi Vám poradíme před tím, než nakoupíte. Zahrada vesele je internetový obchod pro Vaši veselou zahradu. Nabízíme dětská hřiště, skluzavky, zahradní domky, prodejní stánky, altány, dřevěné garáže a nářáďové domky.

 

Hřiště Piccolino, Praha 10 Pečlivě jsme pro vás vybrali dětská hřiště, která splní nejen všechny vaše nároky na kvalitu a bezpečnost, ale především naplní všechny dětské sny o dokonalé zahradě. Vyberte si z nabídky kvalitních a prověřených hřišť, která můžete v čase upravovat, rozšiřovat a měnit podle potřeb vašich ratolestí.

 

PALIS PLZEŇ s.r.o., Třemošná Dětská hřiště pro veřejná prostranství, ale i vaši zahradu vynikají kreativitou řešení a kvalitou zpracování. Jedná se o certifikovaná hřiště pro veřejný sektor. Nabídka veřejných dětských hřišť je vhodná pro obce, mateřské nebo základní školy či jiná komerční prostranství určená veřejnosti.

 

CS Technika s.r.o., Dvůr Králové nad Labem Dětské hřiště pro soukromý a veřejný sektor (pro Vaši zahradu, dvorek či terasu). V nabídce najdete domečky, skluzavky, houpačky, pískoviště, trampolíny, čtyřkolky a spousty dalších prvků pro dětské hřiště, kterými uděláte jistě Vašim dětem radost.

 

Dům a zahrada Ježek s.r.o., Ledce u Plzně Nahlédněte do široké nabídky dětských zahradních hřišť. Od jednodušších houpaček až komplexní hřiště i s domečkem, skluzavkou a různými prolézačkami.

 

Alestra s.r.o., Kuřim Dětské hřiště může být vybaveno velkým množstvím herních prvků a herních sestav, třeba od naší firmy Alestra. Pro ty nejmenší jsou zde pískoviště a skluzavky, a pro ty větší hřiště na fotbal s brankami nebo basketbalové koše. Pro větší bezpečnost jde většinou o oplocené areály.

 

MARUŠÍK HOLZ s.r.o., Ostrava - Martinov V nabídce máme kompletní dětská hřiště a hrací sestavy na zahradu v mnoha provedeních - se skluzavkami, s lany na šplhání a houpačkami. Nejen, že se stanou dominantou Vaší zahrady, ale Vaše děti si budou mít kde hrát!

 

Manitoo.cz, Vsetín Prodej dětských hřišť - Holztechnik GmbH. Německo

 

LIFEsport s.r.o., Krásno nad Teplou V nabídce firmy KETTLER najdete mnoho typů houpačkových konstrukcí, na něž lze zavěsit až čtyři různé typy houpaček. Herní prvky je možné různě kombinovat a sestavit si hřiště přesně podle představ tak, aby zabavilo malé i větší děti. Nabídku stále aktualizujeme – letos máme v sortimentu například novou vodní skluzavku, dětské zahradní kolečko nebo velkou herní věž se skluzavkou. Kompletní sortiment vybavení pro dětská hřiště je vyroben v Německu.

 

ROVEX, Ostrava – Polanka Dětská hřiště z naší nabídky obsahují například skluzavky, lana, houpačky, prolízačky a jiné. Nabízíme také barvy na dřevo, spojovací materiály a jiné doplňky pro dětská hřiště. Věříme, že si z naší nabídky vybere každý. V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete také zahradní domky, kolotoče, šplhací systémy, houpačky, dětské skluzavky, pískoviště a lavičky, altány, pergoly a jiné.

 

Bc. Václav Černý, Praha 8 Dodáváme a montujeme certifikovaná dětská hřiště, pružinové houpačky, hrací domky a kolotoče pro MŠ a obce dle ČSN EN 1176. Veškerá dětská hřistě, hrací věže a dětské skluzavky pro privátní účely nabízíme i systémem Postav si sám. Dětská hřiště, dětské skluzavky a houpačky dodáváme a montujeme po celé ČR.

 

REVO hřiště s.r.o., Rožnov pod Radhoštěm Vyrábíme moderní přírodní zařízení pro dětská hřiště, která splňují ty nejnáročnější požadavky. Velký důraz klademe hlavně na bezpečí a dlouhou trvanlivost našich výrobků. Všechna zařízení mají certifikát bezpečnosti TUV dle ČSN EN 1176:2009 a ČSN EN 1177:2009. 

 

Truhlářství Havel, Frýdlant Naším oborem je výroba a prodej vybavení pro zahradu. Nabídka zahradních hraček do mateřských škol, dětských hřišť, altánů, klouzaček. Dále se zabýváme se výrobou městského mobiliáře, zahradního nábytku, chovatelských potřeb a nábytku do mateřských škol.

Sláva Ukrajině


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).