Zahradní ratanový nábytek, umělý ratan levný

Zahradní ratanový nábytek, umělý ratan je snadná údržba a dlouhá životnost

Zahradní ratanový nábytek levný umělý ratan tvoří set a sestavy, patří ke každé zahradě, na terasu, k bazénu, a grilu. Může být dominantní na chalupě nebo chatě svým designem. Přírodní ratan je vyroben z proutí, který časem začne praskat a rozpadat se. Proto byl vyvinut umělý ratan, který velmi věrně napodobuje přírodní ratan. Je velmi věrnou a mnohem odolnější napodobeninou. Součástí zahradního setu může být ratanový stůl nebo stolek a též ratanový květináč.

Využití ratanového nábytku, jeho skladba a barevné provedení

Skladba zahradního umělého ratanového nábytku a setu je většinou stolek, křeslo, židle nebo lavice a tvoří ratanový set - souprava. Je to možnost k posezení, u bazénu, grilu, na terase, občerstvení a odpočinku. Zahradní ratanový nábytek má výhodu, dlouhou životnost a velmi snadnou údržbu. Barevné provedení je přírodní, obyčejně v barvách šedá, hnědá, stříbrná nebo grafit. Umělý ratan je k nerozeznání od pravého ratanu. Ratanový nábytek na zahradu slouží též jako reprezentativní.

V dnešní době umělý zahradní ratanový nábytek je moderní sedací ratanová souprava, tak jak jej znáte z dovolené v zahraničí u moře. Umělý ratan - ratanový nábytek je vynikající na údržbu s dlouhou životností, je k nerozeznání od pravého přírodního ratanu. Cena umělého ratanu je přitom velmi levná. Umělý ratanový zahradní nábytek má uplatnění na zahradě, terase a též v interiéru, v hotelu nebo penzionu, v lázních, záleží na fantazii.

 

Zahradní ratanový nábytek  Umělý ratan Ratanové křeslo ratanový set na balkon, terasu

 

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Výška
+
Nosnost
+
Výška sedu
+
Šířka
+
Materiál
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 72
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 72

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).