Zahradní ratanový nábytek, křeslo, stolek, sestavy

Zahradní umělý ratanový nábytek, který tvoří set a sestavy, patří ke každé zahradě, může být dominantní na chalupě nebo chatě svým designem. Skladba zahradního umělého ratanového nábytku je většinou stolek, křeslo nebo lavice. Je to možnost k posezení, u bazénu, grilu, občerstvení a odpočinku.

Zahradní ratanový nábytek, umělý ratan je snadná údržba a dlouhá životnost

V dnešní době umělý zahradní ratanový nábytek je moderní sedací souprava, tak jak jej znáte z dovolené v zahraničí u moře. Umělý ratan - ratanový nábytek je vynikající na údržbu s dlouhou životností. Umělý ratan je k nerozeznání od pravého. Cena umělého ratanu je přitom velmi levná. Tento umělý ratanový nábytek má uplatnění na zahradě a též v interiéru, v hotelu nebo penzionu, v lázních, záleží na fantazii.

Zahradní ratanový nábytek  Umělý ratanový nábytek

 

Venkovský zahradní dřevěný nábytek masiv je zahradní stůl a lavice

Známe venkovský zahradní nábytek dřevěný masiv z filmů nebo případně z dětství, typicky židle, lavice a stůl. Dnešní sestavy zahradního dřevěného nábytku z masivu splňují kritéria životnosti a vzhledu a současně, aby byl retro. Kdo má rád dřevěný venkovský styl zahradního nábytku, využije dřevěné sedací zahradní lavice nebo zahradní křesla a komplety. K dispozici jsou dřevěné nábytkové sety jako sestavy.

Venkovský zahradní dřevěný nábytek masiv

Skladba zahradního dřevěného nábytku z masivu je většinou zahradní lavice, židle a stůl nebo zahradní křesla v kombinaci se stolem nebo konferenčním stolkem. Vzhledově je většinou vyroben jako přírodní dřevo masiv borovicové nebo smrkové a nátěr je lazurou a lakované. Možnost je také, že obdržíte venkovský zahradní nábytek, který si barevně a povrchově doladíte k obrazu svému. Tento druh dřevěného venkovského nábytku můžete použít též u venkovní restaurace nebo v rekreačním středisku jako jsou kempy, penziony a bufety. Lze použít i na chatě, chalupě v interiéru.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
Šířka
+
Výška
+
Nosnost
+
Výška sedu
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 121
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 121

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).