Dětská skluzavka na zahradu plastová až 3m

Dětská skluzavka na zahradu plastová pro děti, neboli klouzačka až 3m, možnost s přípojkou na vodu, záruka 7 let. Je určena na soukromé dětské hřiště, chatu a chalupu, u rodinného domu. Dětská houpačka plastová, zahradní dětský domek v kombinaci se skluzavkou je dobrá volba. Dětská plastová skluzavka může být délky 3m. Dětské plastové skluzavky na zahradu nevyžadují téměř žádnou údržbu a přesto mají dlouhou životnost. Je oblíbená součást hry pro vaše dítě na zahradě u rodinného domu, na chatě nebo chalupě.

Plastová skluzavka na dětské hřiště a zahradu je vyrobena z recyklovaného plastu. Kvalitní a bezpečný materiál skluzavky je zaručen. Upozorňujeme před nekvalitními dětskými skluzavkami u konkurence, i když mají zářivější barvy! Vyrobeno dle ČSN EN 71. Skluzavky na dětské hřiště vhodné na veřejné hřiště a pro mateřské školy naleznete v kategorii mateřské školy.

Dětské skluzavky na zahradu plastové jsou herní prvky pro děti s použitím v soukromých objektech jako doma na zahradě nebo na chalupě a s přípojkou na vodu. U těchto dětských skluzavek je 7 let záruka. K dodané dětské skluzavce obdržíte samolepky na skluzavky zdarma. Dětská skluzavka na zahradě děti nikdy nezklame.

Dětská skluzavka s domečkem Dětská skluzavka na zahradu s houpačkou Dětská plastová skluzavka 3m

 

 

Zobrazit více
Oblíbené položky na zahradu a dětské hřiště
1
SKLUZAVKA Monkey´s Home Eko-Line přípojkou n...
SKLUZAVKA Monkey´s Home Eko-Line přípojk...
Skladem
2 781 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Použitý materiál
+
Podklad
+
Certifikát shody s normou
+
Vhodné od
+
Povrchová úprava
+
Ukotvení
+
nastupni_vyska
+
vyska_padu
+
Vhodné pro
+
Velikost bezpečnostních zón
+
Rozměr
+
Barva
+
Délka
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Materiál
+
Výrobce
+
Váha
+
Nosnost
+
Značka
+
Záruka
+
Barva materiálu
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 54
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 54

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).