Dětská skluzavka na zahradu a hřiště

Dětská skluzavka na zahradu a hřiště monkey's home, soukromé hřiště, chatu a chalupu, u rodinného domu  je určitě dobrá a oblíbená součást hry pro vaše dítě, možnost s přípojkou na vodu. Dětská skluzavka může být plastová, laminátová, různé barvy červená, modrá, zelená, žlutá  a délky, např. 3m. Tyto dětské zahradní skluzavky nevyžadují téměř žádnou údržbu a přesto mají dlouhou životnost.

Plastová dětská skluzavka je vyrobena z recyklovaného plastu. Upozorňujeme před nekvalitními dětskými skluzavkami u konkurence, i když mají zářivější barvy! Dle ČSN EN 71.

Zahradní dětské skluzavky na zahradu a dětské hřiště jsou herní prvky s použitím v soukromých objektech jako doma na zahradě nebo na chalupě. U těchto dětských skluzavek se můžete těšit ze 7- leté záruky. K dodané dětské skluzavce obdržíte samolepky zdarma. Dětská skluzavka děti nikdy nezklame.

Dětská skluzavka s domečkem Dětská skluzavka na zahradu s houpačkou Dětská skluzavka plastová

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Barva
+
Barva materiálu
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Délka
+
Materiál
+
nastupni_vyska
+
Nosnost
+
Rozměr
+
Vhodné od
+
Váha
+
Výška
+
Značka
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 40
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 40

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).