Dřevník a dřevníky dřevěné a ocelové

Na uložení a hlavně vyschnutí palivového dřeva na topení slouží dřevník, je velmi důležitý hlavně pro kvalitu hoření, kdy dřevo díky minimální vlhkosti vydá velké teplo, nedehtuje, komín se nezanáší a tím nehrozí zahoření komína. V dřevníku dřevo proschne a tvoří přirozenou přístavbu, kdy chata, chalupa nebo i rodinný dům bez něj nemůže být. Suché dřevo proschlé z dřevníku nejlépe bukové nebo i ovocné se hodí na uzení v domácích udírnách.

Dřevěné dřevníky - klasika

Dřevník k uložení dřeva na topení a vyrobený ze dřeva patří mezi klasiku, protože se jedná o jednoduchou konstrukci a hodí se ke každé chatě, rodinnému domku nebo chalupě. Když dřevník doslouží skončí v kamnech nebo krbu.

Kovové dřevníky s moderní povrchovou úpravou

Tyto kovové dřevníky se hodí k rodinným domům a lze je využít také jako zahradní domek na uložení nářadí. Vyrábí se s velmi kvalitní povrchovou úpravou, která odolává zubu času dlouhou dobu. Ocelový plech je pozinkován a následně nastříkán obyčejně stříbrnou metalízou, která odolá dešti i mrazu.

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
Ve výrobě (3 týdny)
Zahradní dřevník EKO-LINE Malý H201 180x70 c...
Zahradní dřevník EKO-LINE Malý H201 180x...
Externí sklad
4 930 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
_specialni_doprava
+
Materiál
+
Podlaha
+
Rozměr obalu
+
Rozměr vnitřní
+
Rozměr vnější
+
střešní krytina
+
Tloušťka palubek
+
Vnitřní rozměr
+
Vnější rozměr
+
Výrobce
+
Výška
+
Výška stěny
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).