Dětské hračky a hry

Pro děti a jejich pohodu jsou hry, hračky, stavebnice přímo nutností, stejně jako jíst. Rozlišujeme hračky a hry vhodné na zahradu nebo na pískoviště a do dětského pokoje. Na zahradu se hodí míče, odrážedla, na dětské pískoviště jsou žádané lopatičky, kyblíčky babovičky a pro kluky, autíčka, nákladní auta, včetně traktorů, kombajnů, vláčků a podobně. Pro duševní a fyzický rozvoj dětí máme k dispozici a výběru mnoho druhů míčů, kol a odrážedel a edukačních prvků, dále hry jako například petanque. Vedle běžných (fyzicky pasivních) her je důležitá fyzická aktivita a pokud je zájem u dětí rozvíjet smysl pro sportování, jsou k dispozici sportovní potřeby, pomůckybrusle in - line

Dětské hry a hračky pro duševní a fyzický rozvoj

Děti nutně pro svůj duševní rozvoj potřebují hry a hračky, jsou to jejich první technické krůčky v životě. Pro tvůrčí rozvoj potřebují stavebnice, puzzle. Pro představu o technickém světě slouží auta, nákaďáky, traktory a stavební stroje. Z oblasti přírody a zemědělství děti si můžou hrát se zemědělskými stroji jako kombajn, figurkami zvířátek. Z uměleckého světa děti využijí hrnčířskou hlínu, plastelínu, rytmické nástroje, omalovánky nebo přímo malování.

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Barva
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Délka
+
Materiál
+
Nosnost/max. zatížení
+
Povrchová úprava
+
Rozměr
+
Vhodné od
+
Vhodné pro
+
Výrobce
+
zeme-puvodu
+
Značka
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 29
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 29

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).