Dětské hračky, hry a stavebnice

Dětské hračky, hry, též magnetické stavebnice pro kluky jsou přímo nutností, stejně jako jíst. Rozlišujeme dětské hračky a hry vhodné na zahradu nebo na písek - pískoviště a do dětského pokoje.

dětské hračky pro kluky holky

Na zahradu se hodí míče, odrážedla, na dětské pískoviště - písek jsou žádané dětské lopatičky, kyblíčky bábovičky a pro kluky, dětské autíčko, nákladní auto, včetně dětských traktorů, kombajnů, vláčků a podobně. Holčičky potřebují hračky jako kočárky a panenky, dětskou kuchyňku, dětské nádobí na vaření.

Dětské autíčko Hračky na písekDětský kočárek pro panenky Magnetická stavebnice Geomag pro kluky

Pro duševní a fyzický rozvoj dětí máme k dispozici a výběru mnoho druhů míčů, kol a odrážedel a edukačních prvků, dále hry jako například petanque. Vedle běžných (fyzicky pasivních) her je důležitá fyzická aktivita a pokud je zájem u dětí rozvíjet smysl pro sportování, jsou k dispozici sportovní potřeby, pomůcky, brusle in - line

Dětské stolní a společenské hry, magnetické stavebnice a hračky pro duševní a fyzický rozvoj

Děti nutně pro svůj duševní rozvoj potřebují dětské stolní a společenské hry, oblíbené dětské magnetické stavebnice, didaktické hry. Jsou to jejich první technické krůčky v životě. Pro tvůrčí rozvoj potřebují stavebnice, puzzle. Pro představu o technickém světě slouží hračky pro kluky auta, náklaďáky, traktory a stavební stroje.

Z oblasti přírody a zemědělství děti si můžou hrát se zemědělskými stroji jako kombajn, figurkami zvířátek, oblíbené dětské hry. Z uměleckého světa děti využijí hrnčířskou hlínu, plastelínu, rytmické nástroje, omalovánky nebo přímo malování. Pro fyzický rozvoj dětí může sloužit dětské kolo, koloběžka nebo odrážedlo.

Dětské hry Dětské stavebnice didaktické hry

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Nosnost
+
Váha
+
Povrchová úprava
+
Šířka
+
Výška
+
Vhodné od
+
zeme-puvodu
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
Rozměr
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 4291
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 4291

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).