Dětské hračky, hry a stavebnice

Dětské hračky, hry, též stavebnice jsou přímo nutností, stejně jako jíst. Rozlišujeme dětské hračky a hry vhodné na zahradu nebo na písek - pískoviště a do dětského pokoje.

Na zahradu se hodí míče, odrážedla, na dětské pískoviště - písek jsou žádané lopatičky, kyblíčky bábovičky a pro kluky, autíčka, nákladní auta, včetně traktorů, kombajnů, vláčků a podobně. Holčičky potřebují hračky jako kočárky a panenky, dětskou kuchyňku, dětské nádobí na vaření.

Dětské hračky pro kluky Hračky na písek nebo zahraduKočárek pro holky

Pro duševní a fyzický rozvoj dětí máme k dispozici a výběru mnoho druhů míčů, kol a odrážedel a edukačních prvků, dále hry jako například petanque. Vedle běžných (fyzicky pasivních) her je důležitá fyzická aktivita a pokud je zájem u dětí rozvíjet smysl pro sportování, jsou k dispozici sportovní potřeby, pomůcky, brusle in - line

Dětské hry, stavebnice a hračky pro duševní a fyzický rozvoj

Děti nutně pro svůj duševní rozvoj potřebují hry, dětské stavebnice a hračky, jsou to jejich první technické krůčky v životě. Pro tvůrčí rozvoj potřebují stavebnice, puzzle. Pro představu o technickém světě slouží pro kluky auta, náklaďáky, traktory a stavební stroje.

Z oblasti přírody a zemědělství děti si můžou hrát se zemědělskými stroji jako kombajn, figurkami zvířátek. Z uměleckého světa děti využijí hrnčířskou hlínu, plastelínu, rytmické nástroje, omalovánky nebo přímo malování.

Dětské hry Dětské stavebnice

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Barva
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Délka
+
Materiál
+
Nosnost/max. zatížení
+
Povrchová úprava
+
Rozměr
+
Vhodné od
+
Vhodné pro
+
Výrobce
+
Výška
+
zeme-puvodu
+
Značka
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 72
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 72

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).