Dětská skákací a fitness trampolína, cvičení na zpevnění těla

Dětská trampolína skákací a cvičení na zpevnění těla v přírodě a tělocvičně

Dětská trampolína na skákání, cvičení na trampolíně a ochranná síť na trampolínu i pro děti a dospělé. To děti milují, ať kluci nebo holky. Zábava a cvičení na dětské trampolíně v přírodě nebo tělocvičně na zpevnění těla, rovnoměrně utváří svalstvo celého těla dětí. Dětská trampolína je odolná vůči jakémukoli počasí a nemusíte se tedy bát protrhnutí nebo jiného poškození. Dětská trampolína je doporučována pro děti od 5 let.

Dětská trampolína a ochranná síť 

Skákací plocha, ochranná síť na trampolínu

Skákací plocha na trampolínu  ACRA SPORT je vyrobena ze speciálního materiálu s dlouhou životností a odolností proti UV záření. Materiál na výrobu skákací plochy je dovážen z USA a má výborné odrazové vlastnosti. 

Ochranná síť na trampolínu okolo skákací plochy trampolíny je bezpečnostní příslušenství k trampolínám, různé průměry. Je odolná počasí. Při skákání a cvičení na dětské trampolíně je nutné dbát na bezpečnost, proto je nutná ochranná síť na trampolínu, u dětí vždy používat trampolíny se sítí.

Skákací plocha na trampolínu Ochranná síť na trampolínu

Fitness trampolína je cvičební nářadí, cvičení na zpevnění těla

Fitness trampolína je oblíbené cvičební nářadí, nenáročné na místo, cvičení na zpevnění těla. Možnost cvičení na fitness trampolíně je v  tělocvičně a přírodě, na zahradu nebo i doma. Kolem sebe je nutný dostatečný volný prostor, alespoň 1,5 - 2 m okolo trampolíny, výšku do stropu min. 3 metry. Fitness trampolína a cvičení zapojuje téměř všechny svaly těla.

Fitness trampolína cvičení na zpevnění těla

 

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Velikost bezpečnostních zón
+
Vhodné od
+
_specialni_doprava
+
Průměr/rozměr skákací plochy
+
Certifikát shody s normou
+
Max. doporučená váha skákajícíh
+
Rozměr
+
Rozměr obalu
+
Výrobce
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 23
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 23

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).