kategorie

Dřevěná a magnetická stavebnice Geomag

Dárky pro děti to jsou magnetické a dřevěné stavebnice kostky, výborné didaktické pomůcky a hry

Dřevěná stavebnice kostky, magnetická stavebnice Geomag jsou super vánoční dárky a k narozeninám pro děti jako didaktické pomůcky a hračky pro rozvoj manuální zručnosti, motoriky a fantazie. Dětská stavebnice je didaktická pomůcka pro děti v každén věku.

Magnetické stavebnice Geomag a dřevěné kostky jsou určeny hlavně pro kluky, jsou důležitým rozvojovým faktorem jemné motoriky a fantazie. Didaktické hračky rozvíjí osobnost dítěte, manuální zručnost, motoriku a dětské fantazie, ale také trpělivost. Široká nabídka dětských dřevěných a magnetických stavebnic Geomag pro kluky, ale i holky.

Magnetická stavebnice Geomag Dřevěná stavebnice kostky a modely Didaktické pomůcky a hračky

 

Jaké stavebnice pro malé děti?

Pro malé děti se doporučují dřevěné stavebnice kostky a modely, pro větší magnetická stavebnice. Tento druh vánočního dárku nebo k narozeninám nikdy nezklame. Nelze opomenout ani stále oblíbené dřevěné kostky pro děti stavebnice, které uvítají hlavně malé děti. Je nutno dávat pozor na meteriál a povrchovou úpravu stavebnic a velikost. Děti mohou díly stavebnic žužlat a olizovat, musí být certifikovány, dodrženy předpisy a normy, pozor na čínské výrobky. Rovněž pozor na malé díly stavebnic, aby se malým dětem nemohly vejít do úst.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Vhodné od
+
zeme-puvodu
+
Rozměr
+
Materiál
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 5

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).