Zahradní domek na nářadí a skříň

Zahradní domek na nářadí (nebo také zahradní nářaďový domek) či plechová zahradní skříň na nářadí k uložení a uskladnění materiálu a zahradnických potřeb ve vaší zahradě. Dřevěné zahradní domky jsou montované a stavba může být svépomocí nebo na klíč. Zahradní domek na nářadí musí být nedílnou součástí každé větší zahrady. Lze využít i k uložení dřeva na topení.

V zahradním domku na nářadí můžete uskladnit téměř cokoliv od nářadí, traktůrku, hrábě a rýče až po upravenou garáž. Při menším množství nářadí a zahradnických potřeb postačí plechová skříň na nářadí. Je z kvalitní oceli s perfektní a odolnou povrchovou úpravou - metalíza stříbrná, zelená a šedá. Doživotní záruka min. 20 let.

Pěkně udržované zahradní domky na nářadí dřevěné, plechové nebo plastové nikdy esteticky nemůžou uškodit vaší zahradě, spíše naopak. Kdo má fantazii může si zahradní domek na nářadí upravit a využítí třeba na dílnu, sklad, vinný sklípek na vinici, ale třeba jen na svou trucovnu. Zahradním domkem na nářadí vyřešíte častou otázkou pro zahradníky a zahrádkáře, kam s ním. K vyřešení tohoto problému slouží vhodný dřevěný, ocelový nebo plastový, případně zahradní domek.

Menší náhradou za zahradní domek na nářadí může být úložný box.

Zahradní skříň na nářadí a uložení dřeva

Zahradní skříň na nářadí, rakouský výrobce Biohort, je z ocelového pozinkovaného plechu s perfektní povrchovou úpravou - metalíza barvy stříbrné, zelené a šedé. Jsou vyrobeny s robustní ocelovou kunstrukcí, proto mají 20 let záruku. Jsou určeny k uložení zahradního nářadí nebo též palivového dřeva k topení, rybářských a grilovacích potřeb nebo hraček pro děti.

Využití najde na chatě, chalupě, ale též na školní zahradě, u sportovního hřiště. Zahradní skříň může být uložena v exteriéru i interiéru. Velké uplatnění najde v garáži, v dílně, velmi vhodné pro kutily. Zahradní skříň má velkou stabiliu,obsahuje regály, závěsné prvky a police. Vřele doporučujeme.

Zahradní domek na nářadí dřevěný zahradní domek na nářadí plastový Zahradní domek na nářadí plechový

 

Možnost odborné stavby zahradního domku na nářadí svépomocí nebo na klíč

Pokud si nejste stavbou svépomocí zahradního domku na nářadí jisti, můžete využít naší odborné montáže. Cena montáže a stavby zahradního domku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici domku na nářadí. Cenu za profesionální sestavení zahradního domku na nářadí naleznete v souvisejících produktech.

Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku na stavbu zahradního domku na nářadí.

Kromě sestavení zahradního domku na nářadí vám můžeme nabídnout montáž na zemní vruty bayos, včetně nosného dřevěného roštu, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Zobrazit více
Oblíbené položky na zahradu a dětské hřiště
1
Ve výrobě (3 týdny)
Domek na nářadí EKO-LINE H343 200x200 cm tl....
Domek na nářadí EKO-LINE H343 200x200 cm...
Externí sklad
24 901 Kč
2
Ve výrobě (3 týdny)
Zahradní domek HEROLD P3311a 2,9 m2 327x115 ...
Zahradní domek HEROLD P3311a 2,9 m2 327x...
Externí sklad
36 820 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Vnější rozměr
+
Vnitřní rozměr
+
Rozměr obalu
+
Tloušťka palubek
+
Tloušťka stěny
+
Rozměr vnější
+
Typ okna
+
Výška hřebene
+
Záruka
+
Váha
+
Střecha
+
Výplň okna
+
Přesah přední stěny
+
Síla materiálu
+
Tloušťka
+
Typ
+
Povrchová úprava
+
Podklad střešní krytiny
+
Plocha uvnitř
+
Počet oken
+
Tloušťka střechy
+
Tloušťka podlahy
+
Výška
+
Odstín
+
Výška stěny
+
_specialni_doprava
+
Šířka
+
Nosnost
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
Výrobce
+
Obsah
+
Rozměr okna
+
Střešní krytina
+
Tloušťka dřeva
+
Rozměr dveří
+
Rozměr
+
Plocha střechy
+
Podlaha
+
Použitý materiál
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 108
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 108

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).