Zahradní domek na nářadí a skříň

Zahradní domek na nářadí (nebo také zahradní nářaďový domek) či skříň na nářadí k uložení a uskladnění materiálu a zahradnických potřeb ve vaší zahradě. Dřevěné zahradní domky jsou montované a stavba může být svépomocí nebo na klíč. Zahradní domek na nářadí musí být nedílnou součástí každé větší zahrady.

V zahradním domku na nářadí můžete uskladnit téměř cokoliv od nářadí, traktůrku, hrábě a rýče až po upravenou garáž. Při menším množství nářadí a zahradnických potřeb postačí plechová skříň na nářadí. Je z kvalitní oceli s perfektní a odolnou povrchovou úpravou - metalíza stříbrná, zelená a šedá. Doživotní záruka min. 20 let.

Pěkně udržované zahradní domky na nářadí dřevěné, plechové nebo plastové nikdy esteticky nemůžou uškodit vaší zahradě, spíše naopak. Kdo má fantazii může si zahradní domek na nářadí upravit a využítí třeba na dílnu, sklad, vinný sklípek na vinici, ale třeba jen na svou trucovnu. Zahradním domkem na nářadí vyřešíte častou otázkou pro zahradníky a zahrádkáře, kam s ním. K vyřešení tohoto problému slouží vhodný dřevěný, ocelový nebo plastový, případně zahradní domek.

Menší náhradou za zahradní domek na nářadí může být úložný box.

Zahradní domek na nářadí dřevěný zahradní domek na nářadí plastový Zahradní domek na nářadí plechový

 

Možnost odborné stavby zahradního domku na nářadí svépomocí nebo na klíč

Pokud si nejste stavbou svépomocí zahradního domku na nářadí jisti, můžete využít naší odborné montáže. Cena montáže a stavby zahradního domku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici domku na nářadí. Cenu za profesionální sestavení zahradního domku na nářadí naleznete v souvisejících produktech.

Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku na stavbu zahradního domku na nářadí.

Kromě sestavení zahradního domku na nářadí vám můžeme nabídnout montáž na zemní vruty bayos, včetně nosného dřevěného roštu, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
_specialni_doprava
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
Materiál
+
Obsah
+
Odstín
+
Plocha střechy
+
Plocha uvnitř
+
Podlaha
+
Použitý materiál
+
Povrchová úprava
+
Počet oken
+
Přesah přední stěny
+
Rozměr
+
Rozměr dveří
+
Rozměr obalu
+
Rozměr okna
+
Rozměr vnější
+
střecha
+
střešní krytina
+
Síla materiálu
+
Tloušťka dřeva
+
Tloušťka palubek
+
tloušťka podlahy
+
Tloušťka stěny
+
Tloušťka střechy
+
Typ
+
Typ okna
+
Vnitřní rozměr
+
Vnější rozměr
+
Výplň okna
+
Výrobce
+
Výška
+
Výška hřebene
+
Výška stěny
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 48
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 48

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).