Zahradní domek montovaný

Zahradní domek dřevěný, montovaný do 25m2 Herold na široké využití

Zahradní domek dřevěný, montovaný malý nebo velký Herold, je vícečelový, praktický na široké využití do 25m2, možná stavba svépomocí, uložení nářadí a dřeva, posezení s přáteli nebo rodinou, využití na zahradě, v kempu jako chatka. Montovaný zahradní domek má velkou výhodu, rychlá montáž. Konstrukce zahradního domku je dřevěná, složená z panelů. Je použito kvalitní dřevo. Dřevěný montovaný domek na zahradu lze využít jako sklad nebo malou domácí dílnu. 

Velmi příbuzným zahradním domkem je zahradní domek na nářadí, neboli nářaďový domek a zahradní altány. V naší nabídce nejsou zahradní domky typu OBI, Baumax nebo ASKO.

Pokud si chceme v zahradním domku někdy přitopit, máme pěkné dřevníky. Zahradní montované domky byly, jsou a budou vždy oblíbené. Současně může být i pěkným vánočním dárkem nebo k narozeninám, kteří mají zahradu jako hobby, určitě si se zahradním domkem poradí.

Domek na zahradu nebo dřevěná chata - chatka, co je lepší?

Zásadní rozdíl mezi mezi velký zahradní domek a zahradní dřevěná chata či chatka není. K čemu má sloužit zahradní chatka - chata nebo domek, kolik lidí ji bude užívat, jestli má být obyvatelná, musí být rozhodnuto před objednáním. Zahradní dřevěná chatka, chata je výbornou alternativou zahradnímu domku, jsou o málo prostornější. Obyčejně je plocha zahradní chatky, chaty nad 25 m2. Za určitých podmínek je lze užívat téměř celoročně.

 

Zahradní domek - víceúčelový dřevěnýzahradní domek plastový zahradní domek plechový ocelový

Zahradní domek na nářadí dřevěný, plechový, plastový

Každá zahrada potřebuje domek na nářadí, též zázemí technické nebo profesní, může být dřevěný, plechový a plastový. Může v nich být uloženo zahradní nářadí a zahradnické potřeby sekačky, kultivátory, mulčovače nebo zhotovenou dílnu nebo též provádět zahradnické práce, ůpravy, posedět s přáteli v době špatného počasí.

Zahradní domek na nářadí můžou využít i vinaři, včelaři, údržba parku, technické služby a soukromí zemědělci. Jsou známy případy, kdy nářaďový domek si včelaři upravili na včelí úly. Dobrý nápad. Současně tato dřevěná stavba zahradního domku dodá zahradě život. Pokud má tento domek sloužit jen k posezení, tak ho může nahradit též altán či pergola.

Zahradní domek na nářadí do 25 m2 nepotřebuje vyřizování stavebního povolení ani ohlášení, stačí jen územní souhlas nebo rozhodnutí.

Zajímavé řešení k zahradnímu domku je koupací sud.

Odborná montáž, stavba dřevěného zahradního domku, chatky a chaty na klíč

Pokud si nejste montáží, stavbou zahradního domku, chatky nebo chaty jisti, můžete využít naší odborné stavby domků. Cena montáže zahradního domku není zahrnuta v základní ceně za stavebnici domku. Cenu za profesionální stavbu a montáž zahradního domku naleznete v souvisejících produktech.

Ideální je nás kontaktovat a požádat o individuální nabídku na montáž zahradního domku.

Kromě sestavení domku vám můžeme nabídnout montáž na zemní vruty bayos, včetně nosného dřevěného roštu, dále venkovní nátěr lazurou Remmers i položení střešní krytiny.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
_specialni_doprava
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
Materiál
+
Obsah
+
Plocha střechy
+
Plocha uvnitř
+
Podlaha
+
Použité hranoly
+
Použitý materiál
+
Povrchová úprava
+
Počet oken
+
Průměr
+
Přesah přední stěny
+
Rozměr
+
Rozměr dveří
+
Rozměr obalu
+
Rozměr okna
+
Rozměr terasy
+
Rozměr vnitřní
+
Rozměr vnější
+
Sklo a dvere
+
střecha
+
střešní krytina
+
Síla materiálu
+
Tloustka
+
Tloušťka palubek
+
tloušťka podlahy
+
Tloušťka stěny
+
Tloušťka střechy
+
Typ
+
Typ okna
+
Vhodné pro
+
Vnitřní rozměr
+
Vnější rozměr
+
Váha
+
Výplň okna
+
Výrobce
+
Výška
+
Výška hřebene
+
Výška stěny
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 157
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 157

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).