Chrániče na kolena a lokty, holení, ruce

Chrániče na kolena a lokty, holení, ruce a páteře při sportu fotbal, kolečkové brusle, na koloběžku, in line brusle, ale také volejbal. Bruslit in line nebo na kolečkových bruslích, skateboardech a jiné sporty bez chráničů kolen a loktů, holení, páteře je nebezpečné, o tom by doktoři mohli vyprávět.

Používání sportovních chráničů je nutností, chrání proti povrchovým zraněním a případně zlomeninám a investovat do kvalitních chráničů se vždy vyplatí. Chrániče jsou vyrobeny ze speciálního ABS plastu. Doporučujeme.

Chrániče kolen, loktů, rukou a zápěstí, zubů, nákoleníky jsou více či méně univerzální a lze je současně použít pro více sportů od in line bruslení, lyžování, cyklistika, softbal, skateboard, basketbal, volejbal a samozřejmě i fotbal.

Chrániče na ruce, kolena, lokty a holení Cyklistická přilba Chrániče na kolečkové brusle sada Volejbalové chrániče kolen

Sport musí být radost, ne starost po úrazech.

Zobrazit více
Tato kategorie momentálně neobsahuje žádné produkty, vyprodáno.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).