Posilovací stroj, stepper, twister, cyklotrenažer

Posilovací stroj, stepper a twister ke cvičení a posilování celého těla

Posilovací stroj a stepper, twister slouží k rozvoji, posilování a rehabilitaci svalstva celého těla. Patří mezi ně stepper, twister, veslovací trenažer, cyklotrenažer a posilovací lavice. Při cvičení na posilovacím stroji nebo lavici dochází k posílování prsních a břicha, rukou, nohou. Rovněž dochází k posílení zádového svalstva, ke zpevnění zad, výsledkem je kladný vliv na páteř. Kdo má rád své tělo, tak by měl využívat některý posilovací stroj nebo lavici doma nebo ve fitcentru.

Posilovací stroj

Stepper a ministepper posilování nohou, stehen a hýždí

Stepper a ministepper je posilovací stroj, ideální pro domácí cvičení, bývá též ve fitness centru. Nahra a simuluje šlapání do schodů. Při všem co dokáže, šetří vaše klouby. Simulace chůze do schodů patří mezi nejefektivnější tréninkové postupy. Nastavíte si zátěž, můžete se dívat na televizi a přitom probíhá posilování nohou, hýždí a stehenních svalů. Cvičení na stepperu prospívá zdraví, zlepší kondici, posílí svaly a zbaví přebytečného tuku.

Aby chůze po schodech a cvičení na stepperu aktivovala celé tělo a vytvarovala svalstvo stačí, aby jste cvičili každý den a obětovali min. 20 minut. Cvičení chůze do schodů patří mezi velmi efektivní posilovací cviky.

Stepper posílí skvěle zejména hýžďové a stehenní svaly. Rozlišuje se stepper stojanový a ministepper, který šetří prostor v domácnosti.

Twister zpevnění a posilování boků a bederní páteře

Twister slouží na zpevnění a posilování svalů boků a bederní části páteře. Twister značně posiluje stehenní, bederní svaly a zeštíhluje pás. Cvičení je vhodné na rehabilitační účely.

Twister posilování svalstva

Veslařský trenažer posilování prsní svaly, ramen, zad, břišní svaly a svaly dolních končetin

Veslařský trenažer – fitness stroj, cvičení na tomto trenažeru zapojujete až 80% svalů v těle, zejména prsní svaly, svaly ramen, zad, břišní svaly a dolních končetin. Cvičení na veslařském trenažeru výrazně posiluje ramena. Veslování na trenažeru má příznivé účinky na správné držení těla a rovnoměrný rozvoj a zatížení všech svalů.

Veslařský trenažer

Cyklotrenažer je jízda na kole v pohodlí domova, využívá fitcentrum

Cyklotrenažer neboli cyklistický trenažer je posilovací stroj, rovněž napomáhá ke spalování přebytečných kalorií, neboli hubnutí. Je určen pro milovníky cyklistiky nebo do fitcentra. Na cyklotrenažeru můžete sledovat televizi, poslouchat hudbu, povídat si nebo i číst knížku. Můžete si nastavit různé zatížení. Pravidelné cvičení na cyklistickém trenažeru je základ pro vaše zdraví a fyzickou zdatnost, nutně nemusí být dlouhé.

Cyklotrenažer

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Šířka
+
Rozměr
+
Vhodné pro
+
Nosnost
+
Materiál
+
Minimální plocha pro instalaci
+
Kotvení
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 36
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 36

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).