Dětské kolo, odrážedlo, koloběžka pro děti

Každé dítě chce dětské kolo, koloběžku nebo pro začátek odrážedlo. Základem je bezpečnost. Připravit dítě na jízdu na kole, nejlépe od útlého dětství, je jen dobře. Určitě pohyb dětem prospěje. Užívat si dětské kolo a koloběžka pro děti je výborná sportovní a odpočinková disciplína pro zdraví, kterou lze spojit s rodinnými výlety, víkendy, relaxací nebo dovolenou. Můžete si zvolit výběr barvy, velikosti dle věku dítěte a provedení. Výborný vánoční dárek nebo dárek k narozeninám.

Dětské kolo 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 a 24" palců

Dětské kolo 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 a 24" jsou hliníkové ráfky a jejich rozměry v palcích. U výběru kola je rozhodující věk dítěte, zda má být terénní, silniční. K dispozici jsou dětská kola s vyztuženým a odlehčeným rámem z HiTech oceli, účinné V brzdy a šestistupňové převody Shimano. Ve výběru je kolo pro nejmenší.

Dětské kolo 10 je pro děti cca od 3 let, kolo 12 pro 4-6 let, kolo 14 a 16 pro 5-6 let, ostatní již dle výšky a hmotnosti dítěte. Může být i pro menší holky a slečny nebo kluky. Design je propracovaný v italském stylu. Sedlo je vždy nastavitelné. Cena techto dětských kol je velmi příznivá vzhledem k vysoké kvalitě.

Dětské kolo 10 - 24"

Dětské kolo jako zábava pro děti

Ke zlepšení fyzické kondice dětí a k zábavě určitě slouží dětské kolo, které se již vyrábí velmi kvalitní vyztužený rám z HiTech oceli. Barevně a velikostně jsou přizpůsobena klukům a holčičkám a dle věku. Rodiny často provádí výlety na kole a děti ve věku již od 8 let dokáží ujet i desítky kilometrů za den, samozřejmě záleží na profilu terénu.

 

Odrážedlo pro nejmenší děti

Odrážedlo pro nejmenší je skoro klasické dětské kolo, ale bez šlapek a převodového  ústrojí, včetně řetězu. Pro děti od 2 let je to kolo, které u dětí rozvíjí smysl pro rovnováhu a ovládání řídítek a velmi dobře se zabaví. Dětské odrážedlo je výborná příprava na jízdní klasické dětské kolo. Doporučujeme používat zásadně oochranné a bezpečnostní prostředky jako přilby, ochrana končetin před úrazy chrániče rukou loktů a kolen.

Dětské odrážedlo pro nejmenší

Koloběžka pro děti je zdravá a moderní

Koloběžka pro děti je v dnešní době moderní dopravní prostředek, u dětí je to radost z pohybu. Napomáhá koordinaci pohybů, rovnováhy, zvyšuje fyzickou kondici a posiluje svaly.

dětská koloběžka pro děti

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Výrobce
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 1

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).