Dětské kolo a odrážedlo

Každé dítě chce jezdit na dětském kole nebo pro začátek na odrážedle. Připravit dítě již v začátku na jízdu na kole, nejlépe od útlého dětství, je jen dobře. Určitě pohyb dětem prospěje. Užívat si dětské kolo je výborná sportovní a odpočinková disciplína, kterou lze spojit s rodinnými výlety, víkendy, relaxací nebo dovolenou. 

Dětské kolo jako zábava

Ke zlepšení fyzické kondice dětí a k zábavě určitě slouží dětské kolo, které se již vyrábí velmi kvalitní. Barevně a velikostně jsou přizpůsobena klukům a holčičkám a dle věku. Rodiny často provádí výlety na kole a děti ve věku již od 8 let dokáží ujet i desítky kilometrů za den, samozřejmě záleží na profilu terénu.

Odrážedlo pro nejmenší děti

Odrážedlo je skoro klasické dětské kolo, ale bez šlapek a převodového  ústrojí, včetně řetězu. Pro děti od 2 let je to kolo, které u dětí rozvíjí smysl pro rovnováhu a ovládání řídítek a velmi dobře se zabaví. Výborná příprava na jízdní klasické dětské kolo. Doporučujeme používat zásadně oochranné a bezpečnostní prostředky jako přilby, chrániče rukou loktů a kolen.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Výrobce
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 9

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).