Dětské kolo a odrážedlo

Každé dítě chce jezdit na dětském kole nebo na odrážedle. Připravit dítě na jízdu na kole již od útlého dětství je jen dobře. Určitě pohyb dětem prospěje. Užívat si dětské kolo je výborná sportovní a odpočinková disciplína, kterou lze spojit s výlety, víkendy, relaxací nebo dovolenou. 

Dětské kolo jako zábava

Ke zlepšení fyzické kondice dětí a k zábavě určitě slouží dětské kolo, které se již vyrábí velmi kvalitní. Barevně a velikostně jsou přizpůsobena klukům a holčičkám a dle věku. Rodiny často provádí výlety na kole a děti ve věku již od 8 let dokáží ujet i desítky kilometrů za den, samozřejmě záleží na profilu terénu.

Odrážedlo pro nejmenší děti

Odrážedlo je skoro klasické dětské kolo, ale bez šlapek a převodového  ústrojí, včetně řetězu. Pro děti od 2 let je to kolo, které u dětí rozvíjí smysl pro rovnováhu a ovládání řídítek a velmi dobře se zabaví. Výborná příprava na jízdní klasické dětské kolo. Doporučujeme používat zásadně oochranné a bezpečnostní prostředky jako přilby, chrániče rukou loktů a kolen.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
Rozměr
+
Vhodné od
+
Výrobce
+
zeme-puvodu
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 34
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 34

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).