Dětská houpačka pro nejmenší a miminka

Dětská houpačka pro nejmenší a miminka, vhodné pro mateřské školy, obce, hotely, penzion. Pokud nejmenší děti a miminka něco zaujme, určitě to bude pružinová houpačka -  pružinové houpadlo nebo houpadlo na pružině, to je jisté, hlavně pro ty nejmenší. Pocit vznášet se v houpačce je pro nejmenší a miminka velmi příjemný a přitažlivý pocit.

Houpání možná pochází ještě z prenatální doby, kdy jsme se v bříšku maminky vlastně také houpaly. Dětská houpačka pro nejmenší nemusí být pouze na poutích, ale můžeme si je dopřát doma nebo jako zahradní, ale také na dětských hřištích, na zahradách u mateřských škol, které obyčejně zřizuje obec nebo město a mateřské školy, hotely, protože splňují přísnou normu EN 1176, ale mohou být i privátní na vlastní soukromé zahradě.

I zde musí platit především bezpečnost našich nejmenších dětí a miminek na dětských houpačkách. Bývají nejčastěji dřevěné, kovové neo kruhové a hodí se hlavně na dětské hřiště nebo zahradu. V oblibě je rovněž houpací kruh. Dětské houpačky se dělí na dva druhy a to pákové a visuté.

Pokud chcete pořídit něco jiného než houpačku, tak se podívejte na další prvky na dětské hřiště na dětské hřiště.

Houpadla pro nejmenší

Nejčastejší jsou pružinová houpadla a jsou určena zvláště pro malé děti do 4 let. I zde důležitá bezpečnost, zvláště proto, že i dětská houpadla stárnou.

Zobrazit více

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).