kategorie

Dětská houpačka na zahradu pro nejmenší

Dětská houpačka pro nejmenší, vhodné na zahradu pro mateřské školy, obce, hotely, penzion. Pokud nejmenší děti něco zaujme, určitě to bude dětská houpačka nebo pružinové houpadlo též houpadlo na pružině, to je jisté, hlavně pro ty nejmenší. Pocit vznášet se v dětské houpačce je pro nejmenší velmi příjemný a přitažlivý pocit.

Houpání možná pochází ještě z prenatální doby, kdy jsme se v bříšku maminky vlastně také houpaly. Dětská houpačka pro nejmenší nemusí být pouze na poutích, ale můžeme si je dopřát doma na zahradě, ale také na dětské hřiště, na zahradu u mateřských škol, které obyčejně zřizuje obec nebo město a mateřské školy, hotely, protože splňují přísnou normu EN 1176, ale mohou být i privátní na vlastní soukromé zahradě.

I zde musí platit především bezpečnost našich nejmenších dětí na dětských houpačkách. Bývají nejčastěji dřevěné, kovové nebo kruhové a hodí se hlavně na dětské hřiště nebo zahradu. V oblibě je rovněž houpací kruh - hnízdo. Dětské houpačky se dělí na dva druhy a to pákové a visuté.

Pokud chcete pořídit něco jiného než houpačku, tak se podívejte na další prvky na dětské hřiště na dětské hřiště.

Dětské pružinové houpadlo pro děti, také houpadlo na pružině

Nejčastejší je pružinové houpadlo na pružině a je určeno zvláště pro nejmenší malé děti do 4 let. Je prostorově nenáročné a hodí se na každou zahradu. Houpadlo je s mivem koník, auto, motorka a mnoho dalších zvířátek. I zde je důležitá bezpečnost, proto jsou certifikovány, zvláště proto, že i dětská houpadla stárnou a vyžadují kontrolu.

Zobrazit více

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).