Naši partneři v oboru zahradní prvky:

CZIN.eu

NAVRCHOLU.cz

Dětská houpačka pro nejmenší

Pokud děti něco zaujme, tak určitě to bude dětská houpačka nebo houpadlo, to je jisté, hlavně pro ty nejmenší. Ten pocit vznášet se v houpačce je velmi příjemný a přitažlivý pocit. Možná pochází ještě z prenatální doby, kdy jsme se v bříšku maminky vlastně také houpaly. Dětská houpačka nemusí být pouze na poutích, ale můžeme si je dopřát doma nebo jako zahradní, ale také na dětských hřištích, na zahradách u mateřských škol, které obyčejně zřizuje obec nebo město a mateřské školy, hotely, protože splňují normu EN 1176, ale mohou být i privátní na vlastní soukromé zahradě. I zde musí platit především bezpečnost našich ratolestí na dětských houpačkách. Bývají nejčastěji dřevěné, kovové neo kruhové a hodí se hlavně na dětské hřiště nebo zahradu. V oblibě je rovněž houpací kruh. Dětské houpačky se dělí na dva druhy a to pákové a visuté.

Houpadla pro malé děti

Nejčastejší jsou pružinová houpadla a jsou určena zvláště pro malé děti do 4 let. I zde důležitá bezpečnost, zvláště proto, že i dětská houpadla stárnou.

Zobrazit více

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).