kategorie

Dětské dřevěné pískoviště a hranolkoviště pro mateřské školy

Dětské pískoviště dřevěné pro mateřské školy, veřejné hřiště a do parku

Dětské pískoviště pro mateřské školy je dřevěné, určeno na veřejné hřiště či do parku. Může být s krytem, se stříškou. Splňuje normu 1176. Dětské dřevěné pískoviště je základ pro malé a nejmenší děti MŠ. Na dětském pískovišti, kdo z nás v dětství nestrávil spoustu času? Stavěli jsme hrady, tunely, dělali bábovičky všech tvarů a k tomu měli hračky na písek, prostě slouží k dětským hrám na pískovišti a často na hodně dlouho. Z písku lze dělat úžasné stavby a mnohdy až umělecká díla.

Dětské pískoviště dřevěné pro mateřské školy Kryt a krycí plachta na pískoviště Dětské pískoviště se stříškou

Další možností pro děti jsou zahradní hry neboli hry na zahradu, rozvíjí myšlení dětí.

Z toho plyne, že na pískovišti se velmi rozvíjí dětská fantazie a kreativita něco tvořit a vytvořit. Současně může být na něm i více dětí, které při hrách a stavbách spolupracují, tím se též u dětí rozvíjí sociální vztahy. Sečteno a podtrženo, pískoviště nemá žádné zápory, snad jen špinavé trenky nebo tričko.

Dětské hranolkoviště je velká dětská stavebnice s dřevěnými kostkami a hranoly

Dětské hranolkoviště je velká dětská stavebnice na zahradu, do parku, naveřejné hřiště. Má tvar pískoviště, místo písku jsou v něm dřevěné hranoly, kostky různých rozměrů, které slouží dětem ke stavění a hraní jako stavebnice, současně k prostorovému tvoření a stavění. Děti si rozvíjí tvůrčí práci díky své fantazii a prostorovému vidění.

Dětské hranolkovistě velká stavebnice

 

Zobrazit více

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).