Zahradní lehátko, křeslo skládací polohovací

Zahradní skládací polohovací lehátko, křeslo pro pohodlí, k bazénu a opalování

Zahradní skládací lehátko polohovací nebo křeslo to je pohoda na zahradu, u bazénu, které ocení vyznavači opalování a lehátka k bazénu a na pláž. Je dobré při odpočinku a čtení, luštění křížovek nebo též hlídání dětí nebo vnoučat. Nejčastěji bývá zahradní skládací a polohovací lehátko či křeslo dřevěné, plastové a ratanové. Všechny mají své plus nebo mínus. Některé plážové zahradní lehátko, křeslo připomíná zahradní nábytek a je lze využít i jako postel ke spaní v nouzi. Skládací lehátko může být pěkný nábytek na zahradě. Lze říci, že plážové lehátko je zahradní lehátko, není mezi nimi rozdíl.

Jinou možností pro pohodlí a opalování je zahradní křeslo. Pokud potřebujete a sháníte náhradní podušku tak jsou v kategorii Zahradní podušky.

K zahradnímu lehátku se hodí stolek na odkládání, ideální je zahradní stolek nebo taburet z kategorie zahradní nábytek.

Zahradní lehátko skládací polohovací dřevěné lehátko lehátko k bazénu 

Zahradní křeslo může mít výhody

Zahradní křeslo obyčejně je menší než zahradní lehátko. To oceníme při skladování mimo sezónu. Kdo nechce se přímo válet,může využít zahradní křeslo, které může být v kombinaci se zahradním odkládacím stolkem nebo slunečníkem.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Šířka
+
Výška
+
Nosnost
+
Materiál
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 58
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 58

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).