Truhlíky, květináče a zahradní úložné boxy

Truhlíky, květináče s květinami a zahradní úložné boxy - velký výběr, musí zkrášlit a zpříjemnit pobyt na balkoně, terase, zahradě. Truhlík nebo květináče s pěknými květy nám určitě jen prospějí. U bazénu nebo grilu úložný box je důležitý k přípravě steaků a hamburgerů a celkovému pohoštění.

Truhlíky, květináče a zahradní úložné boxy vhodné na balkon nebo terasu a zahradu

Mnoho lidí a rodin žije v bytech, mají balkon, terasu, lodžii, kde jsou truhlíky, květináče, na kterém lze trávit velmi příjemní chvíle. K tomu je určitě třeba nějaké květiny v truhlíku samozavlažovacím, plastovém nebo dřevěném. Na balkoně i na terase lze mít docela pěknou zahrádku s bylinkami, rajčaty nebo květinami.

Truhlík na květiny nebo bylinky Truhlík dřevěný balkonový Dřevěný truhlík na květiny

Úložné boxy jsou praktické a účelné zahradní doplňky

Často jsou vidět úložné boxy na balkonech, terasách, lodžiích, u grilu a u bazénu, jsou praktické, pěkné a vkusné, slouží k uložení nádobí, sklenic, příborů, grilovacích, bazénových nebo hygienických potřeb. K využití jsou úložné zahradní boxy s víkem, které se hodí na zahradu nebo k bazénu. To je právě to, co nabízí www.zahradniprvky.cz. Úložné boxy s víkem mohou být plastové nebo kovové.

Úložný box zahradní k bazénu úložné boxy

 

 

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Váha
+
Šířka
+
Použitý materiál
+
Délka
+
Výrobce
+
Nosnost
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
Rozměr
+
Povrchová úprava
+
Výška
+
Barva
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Materiál
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 59
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 59

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).