Zahradní nábytek masiv, dřevěný, ratanový

Zahradní nábytek dřevěný masiv nebo umělý ratan ratanový - set patří ke každé zahradě a může být i dominantní na zelené ploše svým designem. Je to možnost k posezení, u bazénu a grilu, občerstvení a odpočinku. Skladba zahradního nábytku je většinou stůl. lavice, židle a křeslo, může být nábytek dřevěný nebo ratanový.

Ratanový zahradní nábytek snadná údržba a dlouhá životnost

V dnešní době ratanový zahradní nábytek je moderní sedací zahradní soupravy umělý ratan - set a sofa, tak jak je znáte z dovolené v zahraničí u moře. Umělý ratan - ratanový nábytek je vynikající na údržbu s dlouhou životností. Umělý ratan je k nerozeznání od pravého. Cena je přitom velmi rozdílná. Tento ratanový nábytek má uplatnění i v interiéru, záleží na fantazii.

Zahradní ratanový nábytek Zahradní nábytek umělý ratan

 

Venkovský zahradní dřevěný nábytek masiv je zahradní stůl a lavice

Známe venkovský zahradní nábytek dřevěný masiv z filmů nebo případně z dětství, typicky židle, lavice a stůl. Dnešní sestavy zahradního dřevěného nábytku z masivu splňují kritéria životnosti a vzhledu a současně, aby byl retro. Kdo má rád dřevěný venkovský styl zahradního nábytku, využije dřevěné sedací zahradní lavice nebo zahradní křesla a komplety. K dispozici jsou dřevěné nábytkové sety jako sestavy.

Venkovský zahradní dřevěný nábytek masiv

Skladba zahradního dřevěného nábytku z masivu je většinou zahradní lavice, židle a stůl nebo zahradní křesla v kombinaci se stolem nebo konferenčním stolkem. Vzhledově je většinou vyroben jako přírodní dřevo masiv borovicové nebo smrkové a nátěr je lazurou a lakované. Možnost je také, že obdržíte venkovský zahradní nábytek, který si barevně a povrchově doladíte k obrazu svému. Tento druh dřevěného venkovského nábytku můžete použít též u venkovní restaurace nebo v rekreačním středisku jako jsou kempy, penziony a bufety. Lze použít i na chatě, chalupě v interiéru.

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Materiál
+
Rozměr
+
Výška
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Povrchová úprava
+
rozměr lavice
+
Rozměr stolu
+
Tloušťka prken
+
Tloušťka dřeva
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 19
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 19

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).