Zahradní nábytek z masivu, dřevěný, venkovní posezení

Zahradní nábytek z masivu dřevěný na venkovní posezení, venkovský styl - set patří ke každé zahradě a může být dominantní na zelené ploše zahrady svým přirozeným vzhledem. Je to možnost k posezení u bazénu a grilu, občerstvení a odpočinku. Skladba zahradního dřevěného nábytku ve venkovském stylu je většinou stůl, lavice, židle nebo křeslo, může být nábytek dřevěný nebo z masivu.

Venkovský dřevěný zahradní nábytek z masivu je stůl, křeslo, židle nebo lavice

Známe venkovský dřevěný zahradní nábytek z masivu z filmů nebo z venkova, typicky dřevěné židle, křeslo, lavice a stůl. Dřevěný zahradní nábytek dotváří zahradu a navozuje příjemnou atmosféru.  Dnešní sestavy zahradního dřevěného nábytku z masivu splňují kritéria životnosti a vzhledu a současně, aby byl retro. Kdo má rád dřevěný venkovský styl zahradního nábytku, využije dřevěné sedací zahradní lavice nebo křesla a komplety. K dispozici jsou dřevěné nábytkové sety jako set.

Skladba zahradního dřevěného nábytku z masivu je většinou zahradní lavice, židle a stůl nebo zahradní křesla v kombinaci se stolem nebo konferenčním stolkem. Vzhledově je většinou vyroben jako přírodní dřevo masiv borovicové nebo smrkové a nátěr je lazurou a lakované. Možnost je také, že obdržíte venkovský zahradní nábytek, který si barevně a povrchově doladíte k obrazu svému. Tento druh dřevěného venkovského nábytku můžete použít též u venkovní restaurace nebo v rekreačním středisku jako jsou kempy, penziony a bufety. Lze použít i na chatě, chalupě a v interiéru.

 

Venkovní posezení Zahradní nábytek z masivu

Venkovní posezení na zahradě, chatě a chalupě

Venkovní posezení dřevěný masiv je zahradní nábytek a sestavy na zahradu, chatu, chalupu je soubor zahradního nábytku, který tvoří set. Obyčejně je tvoří dřevěné židle, lavice, křeslo, dvoukřeslo a k tomu dřevěný stůl nebo stolek. Tento zahradní nábytek z masivu má dlouhou životnost při troše údržby. Venkovní posezení se opravdu vyplatí, je pohodlný a praktický a dotváří zahradu. Ocení jej všichni milovníci zahrady, protože dává zahradě styl, navozuje příjemnou atmosféru.

Hodí se na každou zahradu, chatu, chalupu, ke grilování, posezení s rodinou nebo přáteli, párty nebo k bazénu. Zahradní dřevěný set masiv a různé sestavy nábytku lze sestavit dle vlastní fantazie, aby výsledkem byl venkovký selský styl jako např. ve Francii nebo na anglickém venkově..

Můžete též využít styl např. zahradní nábytek z umělého ratanu.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Výška sedu
+
Rozměr stolu
+
Rozměr lavice
+
Síla materiálu
+
Kotvení
+
Váha
+
Výrobce
+
Tloušťka dřeva
+
Délka
+
Výška lavičky
+
Rozměry
+
Použitý materiál
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Výška
+
Materiál
+
Nosnost
+
Šířka
+
zeme-puvodu
+
Rozměr
+
Povrchová úprava
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 132
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 132

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).