Zahradní nábytek dřevěný, ratanový

Zahradní nábytek dřevěný nebo umělý ratan - set patří ke každé zahradě a může být i dominantní na zelené ploše svým designem. Je to možnost k posezení, občerstvení a odpočinku. Skladba zahradního nábytku je většinou ze stolů. lavice, židle a křesla, může být nábytek dřevěný nebo ratanový. K zahradnímu nábytku patří též zahradní houpačky a polohovací zahradní lehátko.

V dnešní době do zahradního nábytku patří moderní sedací zahradní soupravy z umělého ratanu - set a sofa, tak jak je znáte z dovolené v zahraničí u moře. Umělý ratan je vynikající na údržbu s dlouhou životností. Kdo má rád dřevěný venkovský styl zahradního nábytku, využije dřevěné sedací zahradní lavice nebo zahradní křesla a komplety. K dispozici jsoudřevěné nebo ratanové nábytkové sety jako sestavy.

Zahradní dřevěný nábytek Zahradní nábytek umělý ratan

Venkovský zahradní dřevěný nábytek je zahradní stůl a lavice

Známe venkovský zahradní nábytek dřevěný nebo ratanový z filmů nebo případně z dětství, typicky židle, lavice a stůl. Dnešní sestavy zahradního nábytku splňují kritéria životnosti a vzhledu a současně, aby byly retro.

Skladba zahradního nábytku je většinou zahradní lavice, židle a stůl nebo zahradní křesla v kombinaci se stolem nebo konferenčním stolkem. Vzhledově je většinou vyroben jako přírodní dřevo borovicové nebo smrkové a nátěr je lazurou a lakované. Možnost je také, že obdržíte venkovský zahradní nábytek, který si barevně a povrchově doladíte k obrazu svému. Tento druh dřevěného venkovského nábytku můžete použít též u venkovních restaurací nebo v rekreačním středisku jako jsou kempy, penziony.

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
_specialni_doprava
+
Odstín
+
Výška stěny
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 12
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 12

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).