Zahradní nábytek k posezení

Zahradní nábytek patří ke každé zahradě a může být i dominantní na zelené ploše svým designem. Je to možnost k posezení, občerstvení a odpočinku. Skladba zahradního nábytku je většinou ze stolů. lavic, židlí a křesel, může být dřevěný nebo ratanový. V dnešní době do zahradního nábytku patří moderní sedací zahradní soupravy a sofa, tak jak je znáte z dovolené v zahraničí u moře. Kdo má rád selský venkovský styl zahradního nábytku, využije dřevěné sedací zahradní lavice nebo zahradní křesla a komplety. K dispozici jsou nábytkové sety jako sestavy.

Venkovský styl zahradního nábytku je zahradní stůl a lavice

Známe z filmů nebo případně z dětství typický venkovský zahradní nábytek obyčejné židle - stůl. Dnešní sestavy zahradního nábytku splňují kritéria životnosti a vzhledu a současně, aby byly retro. Skladba venkovského zahradního stylu je většinou zahradní lavice a stůl nebo zahradní křesla v kombinaci se stolem nebo konferenčním stolkem. Vzhledově je většinou vyroben jako přírodní dřevo borovicové nebo smrkové a nátěr je lazurou a lakované. Možnost ja také, že obdržíte venkovský zahradní nábytek, který si barevně a povrchově doladíte k obrazu svému. Tento druh nábytku můžete použít též u venkovních restaurací nebo v rekreačním středisku jako jsou kempy.

Zobrazit více
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
_specialni_doprava
+
Délka
+
Materiál
+
Odstín
+
Povrchová úprava
+
Rozměr
+
rozměr lavice
+
Rozměr stolu
+
Síla materiálu
+
Tloušťka dřeva
+
Tloušťka prken
+
Výška
+
Výška stěny
+
Šířka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 39
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 39

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).