Zahradní nábytek z masivu, dřevěný, venkovský styl

Zahradní nábytek z masivu dřevěný, venkovský styl - set patří ke každé zahradě a může být i dominantní na zelené ploše svým designem. Je to možnost k posezení, u bazénu a grilu, občerstvení a odpočinku. Skladba zahradního dřevěného nábytku ve venkovském stylu je většinou stůl, lavice, židle nebo křeslo, může být nábytek dřevěný nebo z masivu.

Venkovský dřevěný zahradní nábytek z masivu je stůl, křeslo, židle nebo lavice

Známe venkovský dřevěný zahradní nábytek z masivu z filmů nebo z dětství, typicky židle, křeslo, lavice a stůl. Dřevěný zahradní nábytek dotváří zahradu a navozuje příjemnou atmosféru.  Dnešní sestavy zahradního dřevěného nábytku z masivu splňují kritéria životnosti a vzhledu a současně, aby byl retro. Kdo má rád dřevěný venkovský styl zahradního nábytku, využije dřevěné sedací zahradní lavice nebo zahradní křesla a komplety. K dispozici jsou dřevěné nábytkové sety jako sestavy.

Venkovský zahradní dřevěný nábytek Zahradní nábytek z masivu

Skladba zahradního dřevěného nábytku z masivu je většinou zahradní lavice, židle a stůl nebo zahradní křesla v kombinaci se stolem nebo konferenčním stolkem. Vzhledově je většinou vyroben jako přírodní dřevo masiv borovicové nebo smrkové a nátěr je lazurou a lakované. Možnost je také, že obdržíte venkovský zahradní nábytek, který si barevně a povrchově doladíte k obrazu svému. Tento druh dřevěného venkovského nábytku můžete použít též u venkovní restaurace nebo v rekreačním středisku jako jsou kempy, penziony a bufety. Lze použít i na chatě, chalupě a v interiéru.

Zahradní nábytek set, z masivu, venkovní sezení

Zahradní nábytek sety a sestavy z masivu na venkovní sezení je soubor zahradního nábytku, který tvoří komplet. Obyčejně je tvoří židle, lavice, křeslo, dvoukřeslo a k tomu stůl nebo stolek. Tento zahradní nábytek sety z masivu a sety dřevěného nábytku mají dlouhou životnost. Zahradní nábytek set se opravdu vyplatí, je pohodlný a praktický a dotváří zahradu.

Hodí se na každou zahradu ke ga venkovní sezení ke grilování, posezení, párty nebo k bazénu. Zahradní set a sestavy nábytku bývá typický venkovký selský styl. Je žádoucí dřevěný a moderní zahradní set se snadnou údržbou.

Můžete též využít styl např. zahradní nábytek z umělého ratanu.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
Nosnost
+
Šířka
+
Výška
+
Povrchová úprava
+
Rozměr
+
zeme-puvodu
+
rozměr lavice
+
Rozměr stolu
+
Tloušťka prken
+
Tloušťka dřeva
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 156
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 156

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).