Přepravka pro psa a kočky, dávkovač krmiva, vody a misky

Přepravka pro psa a kočky, přepravní box

Přepravka pro psa nebo kočky Gulliver IATA 5 spolehlivě ochrání při cestování. Současně je tato přepravka i přepravní box pro psa a kočky. Platíi i pro větší rasy jako buldok, čau-čau, labradorský retrívr, sibiřský husky i další plemena psů vážících přibližně až 25 až 30 kg. Dopřejte svému mazlíčkovi pohodlnou cestu, k tomu slouží přepravka pro psa a přepravka pro kočky, bude mít výhled z každé strany. Misku s vodou má přímo uvnitř přepravky (připevněnou na dvířkách) a ve stříšce přepravky pro něj můžete schovat do přihrádky psí keksy nebo granule pro kočky. 

přepravka pro kočky přepravka pro psy - přepravní box 

Jede s Vámi na dovolenou i váš pejsek nebo kočička nebo potřebujete přepravit štěňata? Ideální řešení pro domácí mazlíčky je přepravka pro psa nebo přepravka pro kočky, neboli přepravní box.

Automatický dávkovač krmiva a vody pro kočky a psy

Automatický dávkovač krmiva pro kočky a psy - Vašeho mazlíčka a miláčka je i zásobník krmiva na granule a vodu. V době Vaší nepřítomnosti se nemusíte bát, že by kočce nebo psovi krmivo nebo granule došly, do zásobníku automatického dávkovače krmiva se vejde větší objem krmiva, granulí. 

dávkovač vody pro psy a kočky automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky

Automatický dávkovač krmiva je současně zásobník se snadno omývá a je zdravotně nezávadný.

Miska pro psy a kočky protiskluzová, váš mazlíček již nebude honit misku po podlaze

Miska pro psy a kočky je protiskluzová, již nebudete poslouchat jak Váš mazlíček při jídle běhá za miskou. V dolní části misky pro kočky je vložena protiskluzová guma, která brání pohybu misky při jejím používání. Vykrojený tvar na straně je pro snadnější zvedání misky ze země. Miska pro kočky nebo psy je vyrobena z odolného plastu. Vzhled misky skvěle zapadne do vašeho bytu díky matnému vzhledu.  Vnitřní část misky pro psy má lesklý finish povrch, to umožní, že se miska myje téměř sama.

miska pro psy a kočky 

Bouda pro psa a vhodné umístění

Bouda pro psa a její dobré umístění je, aby pes měl absolutní vizuální přehled o dění a výhled do okolí, jeho domov třeba na zahradě nebo na dvorku a jejich pohodlí. Pokud tento přehled o dění pes nemá, tak o boudu pes nebude mít zájem. Tento nezájem o pobyt v psí boudě může vzniknout také tím, že váš mazlíček je často v domě nebo dokonce až na gauči.

Pes instinktivně vycítí, že na gauči a v teple je to lepší než v nějaké psí boudě. Na zimní období i přesto všechno je vhodná zateplená bouda psa. Dobrý hlídací pes potřebuje psí boudu, kde se cítí doma a má přehled, co se děje okolo. Jeho bouda slouží k odpočinku nebo úkryt před vlivy počasí, ale též jako azyl před nepohodou, dopřejte ji svému psovi.

Zobrazit více
Tato kategorie momentálně neobsahuje žádné produkty, vyprodáno.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).