Nábytek na balkon nebo terasu

Nábytek na balkon - křeslo, stolek, taburet a terasu kovový, dřevěný a plastový

Pokud chcete nábytek na balkon nebo terasu k venkovní posezení, kde je křeslo, stolek, taburet a chcete to mít jako na zahradě, tak to je venkovní balkónový nábytek. Záleží, jestli má být nábytek na balkon kovový, dřevěný či plastový.

Někdo má rád klasický dřevěný zahradní nábytek, někdo moderní pohodlný nábytek. Někdo rád na balkoně nebo terase vaří nebo i griluje, tak tomu také musí odpovídat druh nábytku. Základem balkonu, lodžie a terasy jsou židle, křeslo nebo lavice a nějaký kovový, dřevěný nebo plastový stolek.

Set na balkon k venkovnímu posezení, neboli balkonový set

Pokud  hrozí déšť, tak je vhodný na venkovní posezení plastový nebo kovový nábytek, set na balkon či terasu. Je důležité, jak je balkon nebo terasa orientována, jestli na něj prší nebo naopak jestli hodně svítí slunce. Když je plocha terasy, balkonu slunná, tak je to v podstatě jedno. Vždy musíte nejdříve zvážit rozměrové možnosti balkonu či terasy a tomu přizpůsobit set na balkon, počet a velikost nábytkových doplňků. Balkonový set má výhodu, že tvoří barevně a stylově jeden celek.

Dalším faktorem je údržba, omyvatelnost nebo též složení balkonového nábytku na zimu. To už je individuální záležitost, včetně zvolené barvy.

Taburet na balkon Stolek na balkon Set nabalkon Křeslo na balkon Nábytek na balkon

Zobrazit více
Oblíbené položky na zahradu a dětské hřiště
1
Skladem (do 5 dnů)
Stůl CATERING 180cm .
Stůl CATERING 180cm .
Externí sklad
2 070 Kč
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
rozměr lavice
+
Povrchová úprava
+
Rozměr stolu
+
Tloušťka prken
+
Výrobce
+
Výška
+
Šířka
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
Materiál
+
Nosnost
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 54
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 54

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).