Plechová skříň na nářadí pro kutily

Plechová skříň na nářadí neboli box je skříň pro kutily nebo k údržbě domu, chaty a zahrady, pro rybáře, k uložení nářadí a zahradnických potřeb. Přehledné uskladnění potřeb, nářadí ve skříni na nářadí, kterou lze umístit kdekoliv a přitom zapadne do každého prostředí u rodinného domu nebo v garáži a dílně. Skříň na nářadí může být umístěna v interiéru a též exteriéru, nevadí povětrnostní vlivy díky žárovému pozinkování a kvalitní finální povrchové úpravě, metalíza.

Záruka skříně je 20 let, vysoká kvalita.

Kam uložit rybářské potřeby a náčiní?

Rybářské potřeby a náčiní lze uložit do plechové zahradní skříně na nářadí. Rybář má zde absolutní přehled o všech rybářských potřebách jako rybářské pruty, navijáky, podběrák, držáky prutů. Skříň na nářadí s rybářskými potřebami si každý rybář hned zamiluje, je zamykatelná a je to pěkný kus zahradního nábytku.

Samozřejmě, že skříň na nářadí lze využít na uložení čehokoliv, od nářadí přes zahradnické potřeby.

Skříň na nářadí plechová

 

Rozšířenou variantou skříně na nářadí s regály je uložení dřeva na topení nebo do krbu. Samozřejmě lze skříň  na nářadí využít i na uložení čerpadla, hraček pro děti, zahradních pomůcek a potřeb. Druhou možností jsou zahradní domky na nářadí nebo přístřešek.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
parametry
Výrobce
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 12
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 12

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).