Plechová, plastová skříň na nářadí a dřevo

Plechová skříň na nářadí, též plastová neboli box je skříňka pro kutily nebo k uložení nářadí a zahradnických potřeb. Vhodná do garáže, na balkon, terasu, na údržba domu. Skříň na nářadí nesmí chybět u chaty a zahrady, pro rybáře, k uložení nářadí a zahradnického náčiní. Majitelé bazénu skříň využijí na uložení potřeb na údržbu bazénu nebo na uložen ručníků nebo osušky. Přehledné uskladnění potřeb, nářadí v plastové nebo plechové skříni na nářadí, kterou lze umístit kdekoliv a přitom zapadne do každého prostředí u rodinného domu, u bazénu nebo v garáži a dílně. Plechová skříň na nářadí může být umístěna v interiéru a též exteriéru, nevadí povětrnostní vlivy díky žárovému pozinkování a kvalitní finální povrchové úpravě, metalíza.

Záruka skříně Biohort je 20 let, vysoká rakouská kvalita.

Kam uložit rybářské potřeby a náčiní?

Rybářské potřeby a náčiní lze uložit do plechové zahradní skříně na nářadí. Rybář má zde absolutní přehled o všech rybářských potřebách jako rybářské pruty, navijáky, podběrák, držáky prutů. Skříň na nářadí s rybářskými potřebami si každý rybář hned zamiluje, je zamykatelná a je to pěkný kus zahradního nábytku.

Samozřejmě, že skříň na nářadí lze využít na uložení čehokoliv, od nářadí přes zahradnické potřeby.

Skříň na nářadí plechová, plastová Zahradní plastová skříň

Zahradní plastová skříň na nářadí a uložení dřeva, ke grilování a do letní kuchyně

Rozšířenou variantou zahradní plastové skříně na nářadí s regály je uložení dřeva na topení nebo do krbu. Samozřejmě lze skříň  na nářadí využít i na uložení čerpadla, hraček pro děti, zahradních pomůcek a potřeb. Plastová skříň najde vždy využití při grilování a opékání Je velmi oblíbená do letní kuchyně pro svou snadnou údržbu a snadnou manipulaci. Druhou možností jsou zahradní domky na nářadí nebo přístřešek

Zahradní skříň je plastová nebo plechová ocelová s dlouhou životností a bez údržby.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
Nosnost
+
Šířka
+
Výška
+
Materiál
+
bsshop_e1_VPrHeVB
+
bsshop_e1_VPrHeHB
+
bsshop_e1_VPrHeSB
+
Výrobce
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 24
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 24

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).