Venkovní sudová sauna

Venkovní sudová sauna, (barelová) a mini sauna můžete využít kdykoliv v roce. Vyznavači domácího saunování si v zahradní venkovní sudové  sauně příjdou na své. Saunování je velmi zdravé i pro děti, vlastně pro celou rodinu a to i v zimě. Tyto venkovní sauny (zahradní) jsou  pro celou rodinu, případně pro 2 osoby a nelze ji na vaší zahradě přehlédnout.  

Venkovní sauna sudová je krásnou dekorací a zpříjemní pobyt v okolí zahrady, případně zážitek se zvyšuje, když je okolo sníh, mrzne a můžete vyběhnout ze sudové sauny a vyválet se ve sněhu. Samozřejmostí je, že sudové sauny jsou klasicky dřevěné z borovice.

Saunování a proč mít venkovní saunu?

Saunování má výborné účinky na naše zdraví. Významně posiluje imunitu, je to prevence proti alergii a infekci horních cest dýchacích - průdušek. V neposlední řadě harmonizuje nervové a hormonální funkce našeho těla, prohřeje klouby a prokrví končetiny. Pokud nemůžeme mít saunu v interiéru, je možnost využít venkovní saunu sudovou. Hodí se na zahradu, k chatě nebo chalupě. Využití může být i u sportovních klubů a rekreačních středisek. Proto je vhodná venkovní sudová sauna a umožňuje domácí a soukromé saunování.

Základem saunování je důkladné prohřátí celého těla a následné prudké zchlazení. Teplota vzduchu v klasické sauně, nikoliv infra, se pohybuje okolo 90 st. C a vlhkost by se měla pohybovat okolo 15%.

Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
výrobci
+
parametry
_specialni_doprava
+
Rozměr okna
+
Šířka
+
Výška hřebene
+
Váha
+
Síla materiálu
+
Materiál
+
Počet uživatelů
+
Průměr
+
Rozměr dveří
+
Délka
+
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7
grid
table
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 7

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).